Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egész csirkét szeretnék...

Egész csirkét szeretnék meggrillezni a sütőmben, van grill funkciója és ilyen vas pálca amire fel tudom helyezni a pipit, de hogyan fűszerezzem, és mennyi ideig milyen erősen, hogyan kell sütni?

Figyelt kérdés
Fűszerezni úgy hogy a fűszeralapot keverjem el olajjal és ugy kenegessem be-?de itt nem tudom letakarni és akkor is olyan jó zaftos lesz omlos lesz vagy ki hogyan szokta?
2009. máj. 27. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kívül-belül bekenem a fűszeres olajjal, még sürés közben is.Kb közepes hőmérsékleten sütöm.Ha már szép piros,akkor jó.
2009. máj. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi holnap ki is próbálom:)
2009. máj. 27. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi a mézes-mustàros pipit szeretjük legjobban, màr elözö nap bepàcolom!S a füszersot csak sütés elött szorom rà, olajat nem szoktam! S a lecsepegett szaftjàval kenegetem, elég gyakran!
2009. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

" van grill funkciója és ilyen vas pálca amire fel tudom helyezni a pipit "


Sziasztok, a kérdezőtől kérdeznék.... ( Kicsit érdekesen hangzik! )


Bárki aki tud segítsen, előre is köszönöm.


Nemrégiben javítottam egy légkeveréses beépíthető sütőt, készen lettem vele, de a tulaj nem tartott már rá igényt így nálam maradt. A baj az hogy csak a kopasz sütő van nálam. Tepsit vettem már bele, de kéne ez a bizonyos " grillező vas " is.

Hogy néz ki? Mi a konkrét neve? Lehet valahol venni?

Akinek van ilyen készítene egy fényképet róla?

( Sehogy nem találok rá erre a grill pálcára.... )

2016. jan. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!