Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen AirFryert vegyek két...

Milyen AirFryert vegyek két főnek?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel élek, 23 és 22 évesek vagyunk. Szeretnék egy AirFryert venni, mivel az albérlet ahol vagyunk, nincs beépített tűzhely. Azonban sok étel hiányzik, amit korábban ettünk. A kérdés, hogy melyik airfryer lenne jó hosszútávon. Az Árukereső által ajánlott top 1 a Xiaomi 3,5 literese úgy hallottam hosszútávon nem a legmegbizhatóbb. Tapasztalatok valakinek? Köszönöm a segítséget! :)

dec. 30. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, nekem pont ez van, de egyedül használom többnyire (Xiaomi 3,5 l) két főre szűkösen elég, esetleg a 4 literest is érdemes lenne megnézni.

[link]

dec. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem másfél éve van tefal xxl és szeretem. Most egyedül vagyok de két főre is jó volt. Amit szeretek benne hogy teljesen tapadásmentes, csúnyán odaégett cuccok is egsszerűen lejönnek.

Voszont hatranya hogy nincsenek rajta elore beprogramozott funkciok csak a hofok es a perc szoval ki kell kiserletezni.

Hatranya lehet h kor alaku a talca tehat szogletes alalu edenyben ha akarsz pl rakott krumplit sutni, csak sokkal kisebben tudsz

dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
A program hiánya nem komoly hátrány. Nekem valami román van, de mindig felül kell bírálnom. A hatszor drágább csodákban sincs ez másképpen, nem a géptől függ. Az alapanyagok és receptek nem egyformák.
dec. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nekünk a LIDL-ből van, asszem 20 000 Ft körül volt anno. Ma már sokkal jobban néznek ki a LIDL-ben kaphatók, de az áruk nem ment feljebb. Itt be lehet programozni, hogy mit sütsz benne és akkor az alapján beállítja a hőmérsékletet és az időt. Ez is tapadásmentes, nagyon egyszerű tisztítani. 2 főre elég, de ha újat vennék, akkor biztos nagyobbat választanék és olyat, amin kevesebb gombnyomásba kerül beállítani a programot.
dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Erről a gépről valaki tud valamit? Esetleg az oldalról? Nekem kicsit gyanúsnak tűnik.


[link]

jan. 2. 18:46
 6/6 anonim válasza:
Furcsa nekem is. Kb ennyiért megbízható helyről is tudsz venni. Viszont maga a gép jól néz ki, könnyen kezelhető ez a kijelző.
jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!