Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell a por zselatint...

Hogyan kell a por zselatint használni? Próbáltuk, nem sikerült. Kifejezetten a por zselatinra vonatkozik a kérdés, nem lap zselatinra.

Figyelt kérdés

Ahogy felforr, azonnal le kell venni? Vagy fel sem kell forrnia? Vagy egy percig forralni kell? Hideg vízben kell kikeverni előbb?

Ennyi különböző elkészítési módot találtunk...


Nektek melyik módszer vált be? Legyetek szívesek, részletesen írjátok le. Köszi!


Vagy a márka volt rossz? Lucullus. Az milyen szerintetek? Ti milyet szoktatok venni?



2023. okt. 24. 05:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Rá van írva a csomagolására.
2023. okt. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1. Nem segítettél. Leírtam, hogy mi volt.
2023. okt. 24. 09:18
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Hideg vizben elkevered. Utána meleg dologhoz adod hozzá. Forralni már nem kell. 4-5 ora alatt ha kihutod, megkemenyiti.


A b verzio ha hideg vizben feloldod, azt felmelegited es ugy adod a hideg kremhez. De akkor is kell par ora


Youtubeon ajánlom a "zselatin felhasználása es amit erdekes tudni rola" 5 perces videot Bebepiskota csatornajarol

2023. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

Langyos vízbe szoktam beáztatni kb 1 percig,utána mikróban felmelegítem amíg el nem olvad .

Gázon sokszor leég mégha kavargatod is.

2023. okt. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
A francia, professionálisabb süteményrecepteknél az szokott lenni az ajánlás, hogy hideg vízben megduzzasztod, kb. 5-6-szoros legalább 10 percig. Utána a meleg krémhez a tűzről levéve adod hozzá, legjobb, ha már 70 fok alá hűlt. Forralni nem kell.
2023. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült!
2023. okt. 25. 00:22
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Milyen érdekes, hogy pont ez volt a csomagolásra írva is... Hirtelen megtanultál olvasni...?
2023. okt. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7. Elolvastam többször is, ezen feleslegesen vered magad. Plusz videókat is néztem és leírásokat is olvastam, már a múltkor is. Tanulj meg olvasni. Ott van felül leírva sok részlet. Képzeld, a csomagoláson feltüntetett használati útmutatót is olvastam, már a múltkor is. Csak te nem bírod ezt felfogni.
2023. okt. 25. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!