Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csinaljak frankfurti...

Hogyan csinaljak frankfurti levest ha valaki nem szereti a hagymat? Van ra mod hogy a hagymat egyben hagyjam?

Figyelt kérdés
Szeretnék Frankfurti levest csinálni a csaladnak, viszont egy személy nem szereti a vöröshagymát. Hogy lehetne megoldani?

2023. júl. 10. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az egy adagra jutó kb 1/6, levesben szétfőtt vöröshagymát nem szereti? Egyáltalán el tud élni Mo-on főtt étellel hagyma nélkül?
2023. júl. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A belefőtt ízét a hagymának vagy magát a hagyma darabjait? Ez utóbbit egyszerű elkerülni, az egész pucolt hagymát bevágod négyfelé félig és így teszed a levesbe. Így elég egyszerű tálalás előtt kiszedni.
2023. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Persze, belefőzöd, mint a húslevesbe, tálalás előtt kiszeded.
2023. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Magat a hagyma allagat nem szereti az illeto. Viszont nem tudom h a frankfurti levesssl meg lehet e ezt csinálni, mert a hagymat meg kell piritani egy kicsit
2023. júl. 11. 00:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem rakok bele pirított hagymát, a fiam sem szereti a hagymát magát, csak az ízét.
2023. júl. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Es nem lesz mas az ize anelkul?
2023. júl. 11. 08:20
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Megfőzheted simán hagyma nélkül is.Csak olajon kell lepírítani a kelkaposztàt hagyma nélkül.
2023. júl. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Előveszel 2 edényt, az egyikben megcsinálod rendesen hagymával, a másik 1 litert (általában 1 étkezés 0,5 liter) hagyma nélkül, mint egy híg kelkáposzta főzeléket és annyi!

Én biztos nem rontanám el több ember étkezését egy miatt, viszont azt sem akarom, hogy az az egy éhezzen.

2023. júl. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na sikerült a leves☺️ es izlett mindenkinek. Igazából a hagymát nem feldaraboltam hanem "ledaraltam" hogy csak pepes vmi legyen.
2023. júl. 11. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!