Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A kaprigyümölcs (száras) mire...

A kaprigyümölcs (száras) mire használható?

Figyelt kérdés

Van itthon és kellene már vele valamit csinálnom, de magyarul alig találok információt.


A kapribogyóval kapcsolatban találok, de ez már a nagyobb száras gyümölcs, amiben apró magszerű bogyók vannak.


nincs valami jó kence, mártás, szósz, ami ebből készíthető?



febr. 15. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

görögök kb füszerként használják.


halakhoz, salátákhoz, tengergyülölcseihez

szószókba öntetekbe pácokba darabolják, vagy akár egyben is belerakják


Én nagyon utálom, szerintem penetránsan rossz az íze

febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok ételhez lehet használni de nem igazán magyar ízvilág. (Én pl szeretem.) Azt ajánlom ha nem nagyon akarsz kísérletezni, akkor használd valami salátába, esetleg tejfölös, majonézes, édeskés szószokba, tésztasalátába, mert abban a savas fanyarkásszerű íze jól bepászol. Nekem ahhoz hasonló mint mikor csemegeuborka van kockázva a kajába.
febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Salátákba is teheted vagy remoulade bartásba jó.
febr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!