Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy kell megcsinálni töltelék...

Hogy kell megcsinálni tölteléknek a bejglibe?Cukros darált mákot vettem.

Figyelt kérdés
dec. 21. 06:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először kóstold meg, nem keserű-e, és mennyire cukros.

Remélhetőleg rendben van, a kóstolás azért ajánlott, hogy megbizonyosodj róla.

Receptet nagyon sokat találhatsz a neten, akár videó formában is, rajtad áll, hogy melyik szimpatikus neked.

Pl itt van egy, a töltelékkel a 10 perctől foglalkozik, de érdemes végig nézni az egészet:

https://www.youtube.com/watch?v=rTyQWQYn318

Nyilván azzal kalkulálni kell, hogy cukros mákot vettél

dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Olvasd el mekkora aranyban van bene cukor. Oszd el. Tehat ha 20 szazalel cukor es 500 gr a mak akkor az 100 gr cukor, 400 mak. Keress receptet es ennyit vonj le belole es add hozza a tobbit.

Én bebepiskóta youtube csatornáján lévő vagy gábor a házi pék youtibe csatornáján lévő receptet ajánlom

dec. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szoky konyhája youtube csatornán fent van egy mákos bejgli recept, én azt néztem meg, cukorsziruppal forrázta, előtte fűszerezte, nálunk az egész családnak ízlik nagyon, csak úgy fogom készíteni ezután is.
dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor erre a cukrozott mákra nem kell cukorszirup már nem?
dec. 21. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell max egy kis citromhéj plusz pár evőkanál tej.
dec. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Most kevertem be, hogy holnap tudjam sütni.

[link] nézd meg ezt a receptet is. Évek óta így készítem. leírja mire kell ügyelni, hogy ne repedjen a beigli.

dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!