Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Croissant melyik összetevője...

A Croissant melyik összetevője okozhat nyákot a torkomban?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta nyák van a torkomban. Mivel nyár volt így ráfogtam a klímára, de így se maradt abba.

Megittam az összes lehetséges köptetőt de semmi sem segített.

Végre megtaláltam a mumust: A 7 days csokis Croissant.


Amióta van a nyák azóta eszem. Most pár hétig nem volt a boltokban és a nyák azonnal eltűnt.

Ma benyomtam újból 2 db-ot pár óra múlva azonnal tele lett nyákkal a torkom. Persze hogy nem múlik el.

Ilyet még én se tapasztaltam de van valakinek ötlete hogy melyik összetevője okozza ezt?

Basszus milyen későn jöttem rá…



2023. szept. 12. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Azon kivul, hogy full muanyag, en eleg kenyes vagyok, de szerintem semmi extran allergen nincs benne hasonlo edessegekhez kepest.
2023. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látszik már mindenre lehet allergiás a testünk :(
2023. szept. 12. 22:27
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
valamelyik tartósítószer vagy a rengeteg cukor. Nagyobb mennyiségű csokitól nem érzed? Pl Milka
2023. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, bármennyi csokit eszek sosincs bajom. De ezt a Croissant örökre felfüggesztem.
2023. szept. 12. 23:06
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van tartósítószerrel lehet attól.
2023. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Lehet a gabonaféle is amiből készül, de valószínűbb, hogy a rengeteg eszám valameike… vagy ukrajnai az is mint a tökmag, aztán radioaktív :D
2023. szept. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hat aki ilyet tud enni :-D


Egyel rendes croissant, pektol. 1000x jobb.

2023. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D régen mindig péktől vásároltam de amióta faluban élek gyógyszertár sincs nem hogy pék bolt😅
2023. szept. 13. 12:56
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
uristen miert elsz meg ott? milyen falu az ahol nincs pek??!
2023. szept. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jobb egy családi ház mint a panel, aztán később jöttem rá hogy itt semmi nincs :D
2023. szept. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!