Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Ha az Interspar szórólapban...

TappancsMancs kérdése:

Ha az Interspar szórólapban van egy akció és a Spar szórólapban nincs benne, akkor csak az Intersparban lehet kapni?

Figyelt kérdés
Csak, hogy ne szaladgáljak fölöslegesen.

ápr. 8. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
zseni
ápr. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Okés köszi :) értem :) csak nem szoktam ezt nézni és inkább rákérdeztem.
ápr. 8. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
A kettő egy cég, de az Inerspar kínálat sokkal szélesebb.
ápr. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Igen, külön akciók vannak, ezért is van külön újság. Persze van, ami mindkettőben éppen akciós, de nem egyezik meg teljesen.
ápr. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

A 3. válaszon mi a túrót nyomtatok le? Talán nem valós és nem a kérdésre felel? Dehogynem.

Egyébként az, hogy a Spar szórólapjában nem szerepel egy Intersparos akció, még elképzelhető, hogy a termék kapható, és az is, hogy akciós.

Egy másik hálózat akciós újságját évekig tördeltem, már messze nincs benne minden. A marketinges összekötő is mondta.

Azok a termékek, amelyek a Sparban megvásárolhatók, az Intersparban is megvannak, visszafelé ez már messze nincs így.

ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
23%
Amúgy az összes nagy boltláncban egyszerre vannak ugyanazok az akciók, max 1-2 nap eltéréssel, ha máskor van az akcióváltás. Legalábbis a márkás termékeknél, ami minden láncnál kapható, fillérre pontosan azonos akció nélküli áron.
ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

„Egy másik hálózat akciós újságját évekig tördeltem, már messze nincs benne minden.”

Ezt sikerült összezagyválnom, bocs! Szóval nincs benne minden, a már szó felesleges.


6. Ez részben igaz, de a kérdéshez sok köze nincs. Húsvét előtt egyik sem mikuláscsokit akciózik és nem bikinit októberben.

ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Valószínű igen.
ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
#7 pedig de, az Auchanban még húsvét után is láttam hóember figurát, meg karácsonyi édességeket. Bár leértékelve, de így is olyan áron, hogy megáll az eszem, de nemcsak az enyém, hiszen április van és még ott tornyosulnak, ilyet még soha nem láttam. 20.-án járnak le, ilyenkor igazán adhatnák már nagyobb kedvezménnyel, mert ha ki kell dobniuk az nettó veszteség, míg ha nevetségesen olcsón elvinnék akkor legalább valamit visszahozna.
ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt tudjátok esetleg, hogy az online élelmiszer bevásárlások árai azonosak a boltival? Spar, Tesco, stb, mindegyiknél.
ápr. 11. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!