Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Albán pékség termékeit milyenn...

Albán pékség termékeit milyennek értékeled?

Figyelt kérdés

ápr. 7. 17:59
A kérdező szavazást indított:
Nagyon finomak
Finomak
Közepes
Elmegy
Nem ízlik
Nem ettem még
Más
50 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami közel van hozzánk, ott igazából van 1-2 termék, ami egész jó. De ha többet is kipróbál az ember, akkor hamar feltűnik, hogy tényleg minden ugyanabból a tésztából van, ami amúgy nem minden pékáruhoz passzol. Szóval ha tehetem, nem vásárolok ott, csak olyankor, amikor hirtelen kell hülye időpontban valami, mert ezek hévégén is késő estig nyitva vannak.
ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Mindennek ugyanolyan íze van, nekem nagyon nem jött be. Ráadásul ami itt van a közelünkben, olyan ritka bunkó a kiszolgáló, hogy inkább halok éhen, mint neki pénzt csináljak.
ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kimagasló minőségű termék,csak kinézete más ízre egyforma.
ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták, egyenízű minden. Friss kenyeret, zsemlét, kiflit jó onnan venni, ha épp kell, de lehetőség szerint máshol veszek kovászosat (de nem vagyunk nagy kenyérfogyasztók).
ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindent ugyanabból az alapból csinálnak. Más receptura minden mint amit mi megszoktunk.
ápr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vásárolok ilyen helyen.
ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Amíg be nem zárt ami a környékemen volt addig a kenyeret ott vettem, pedig lett volna olcsóbban is máshol, de nekem bejött. Más pékárut ritkán eszek.
ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A nagy Levin ***** válasza:
73%
Nálunk egész jó, több fajta tésztát használnak. Főleg kenyeret szoktunk venni, ami azért jó, mert jó az íze, és két naposan is egész frissnek mondható.
ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
Itt nálunk egy olyan termékük van, ami finom, a túrós batyu. Főleg ha akkor veszik ki a sütőből. Mást nem szoktunk ott venni.
ápr. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen, nem szégyen én szerettem. Sajnos teljes kitörlésűt nem árulnak, így most már nem fogyasztok onnan.
ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!