Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Lidl Plus használatához...

A Lidl Plus használatához kell internet?

Figyelt kérdés
Az úgy működik, hogy itthon aktiválom a kupont, a boltban internet nélkül meg szkennelem a telefont?

2021. jún. 5. 11:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Kell internet
2021. jún. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Úgy nem hozza be, mindenképpen kell net hozzá
2021. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 qkker1 ***** válasza:
55%
Kell net, de a legtöbb Lidlben van freeWiFi.
2021. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Termeszetes net.
2021. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Kell, de ha csinálsz egy képernyőmentést a vonalkódodról akkor azt ki is tudod nyomtatni vagy csak előkapod és bemutatod. Én hülkyét kapok amikor a pénztárnál azzal cseszik el az időt, hogy a telefonnal szerencsétlenkednek.
2021. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, viszont kipróbáltam és működött net nélkül is. Ugye itthon nettel aktiváltam a kuponokat, ott meg csak a kódot csippantottam le. Utolsónak: nekem net nélkül is előjön az appban a vonalkód, szóval képernyőmentéssel se kellett trükközni.
2021. jún. 6. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
És hogy? Nekem wifi és mobilnet nélkül be se jön a képernyője.
2021. jún. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7# Sötétben lövök egyet: Kérdező telefonja nem zárja be az appot X idő után, memória- vagy energiatakarékosság miatt.
2021. jún. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bezártam én magamtól az appot, és úgy nyitottam meg wifi nélkül. Előjön a "kérésed nem tudtuk feldolgozni" felirat, valamint egy Lidl Plus Kártya gomb, ami behozza a vonalkódot. "A kuponok nem jeleníthetőek" meg, mondja az app, de csippantás után így is működött az akció.

Nemtudom #7-nek milyen képernyő nem jön be, kuponokat én se tudok aktiválni meg semmi ilyesmi, csak a QR kódos lapot tudom behozni, de az elég is.

2021. jún. 7. 11:25
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

iphone-ról csak a kérésed nem tudjuk teljesíteni van, meg a rajz fölötte és a próbáld újra gomb ha kap internethozzáférést akkor jön be a felülete, de bejelentkezés nélkül ott se találom a QR kódos vonalkódomat ha bejelentkeztem, csak azután virít ott a léidl plus kártya gombja


Ekkor meg tudom nyomkodni a kuponoknál a pluszozást, hogy aktív legyen.


Aha, kilőttem a wifit, innentől látszik a pluskártya gombja

Ha kilövöm a programot akkor is. Valamit trükköztek, mert korábban már be voltam jelentkezve, valszeg az elindítás előtt.


De ez a telefonos nyomkodásos.... idióák. Ügyes piackutatásos-vevőcsalogaó trükk. Mindenki megnyomkodja aztán lófüttty nem lesz. TEscoban is hülyítették a népet és nem volt soha semmi értelmes az egyéni ajánlatokban. Ezekből simán kinézem, hogy beadnak majd egyéni árat mondjuk valami fikszfakszra, vagy valami nagyon drágára amit úgyse vesz meg akinek beadják.

2021. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!