Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet Magyarországon csokis...

Lehet Magyarországon csokis ropit kapni?

Figyelt kérdés
hol és mennyiért?neten csak ilyen tricky van, de abból meg 40dobozt lehet csak venni
2009. aug. 22. 12:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a Mikado is olyan,azt lehet kapni
2009. aug. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csokis ropit??azt nemtom de csokis szotyit a Tesco-be lehet kapni:D
2009. aug. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csokis ropi alatt a Pocky-t érted?

Várj teszek be képet egyre gondolunk e:)

[link]

Ha erre gondolsz,akkor lehet kapni a spar-ban,asszem vki írta,hogy ott látott,de tuti hely,ha pesti vagy,akkor a SakuraZaka-ban tudsz venni(ez animebolt),plusz AnimeCon-okon:)ajna csak ezek a helyek jöhetnek szóba,mert ugye ez nem vmi közeli ország tradicionális zabizni valója:)

2009. aug. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen,erre gondoltam.de jó! Köszi.mikadot hol lehet kapni?mert mi olyat ettünk Németországban. De megnézzük a másikat is!
2009. aug. 22. 18:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikados vagyok,én a sparban láttam:D mármint a nagy intersparban vagy asszem a Metroban is lehet
2009. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én a Müller drogériában láttam, tejcsokis és étcsokis változatban!kb 300ft
2009. aug. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 29. 21:21
 8/11 anonim válasza:

szia

igen lehet csokis ropit venni . és nem csak a japánt

már 1 éve létezik a magyar csokis ropi is ROPSTAR néven

magyar termék , kézi készítésű , és szerintem sokkal finomabb . alapvetőleg hasonlo a japánhoz de ez nem törik ugy mint a mikado pl. nincsen zárt dobozba csomagolva hogy nem is látod mit veszel . a ropstar-nak az elején átlátszó a csomagolás igy tényleg nem lehet olyan probléma amit sok helyen olvasok hogy szinte totál darabokra volt törve.

a ropstar nagyobb is méretileg és ami még fontos hogy olcsobb is. kb. 180-200 ft. és 75 g-os

pontos üzletet én se tudok írni hol tudod meg venni de van honlapjuk ROPSTAR ott szerintem meg tudod kérdezni.

ét, tej , fehér és epercsokisban gyártják, én kóstoltam már a mikadot meg ezt is de szerintem a ropstar jobb . persze a mikadot nem akarom lehúzni az is jó volt elsőre de ha választanom kellene akkor inkább ropstar

2011. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rigó László Károly válasza:

Hazai,kézikészítésű.egyedi: ez a RopStar.

Cégünk csokoládé bevonatú tésztapálcikát forgalmaz. A termék a piacon új és egyedi. Gazdag és minöségi íz világa sikeres a magyar termékek piacán, az üzletük forgalmát jelentősen emelheti, levédett termék. Hosszú kapcsolatot keresünk: kisboltok, nagyboltok,iskolai büfék, kávázók, szórakozóhelyek benzinkúti shop-ok, irodaházak büféi, szállodai minibár, stb. körében. Kiszállitás a telefonon vagy e-mailen leadott rendeléstől számítva 24-órán belül Bp. egész területén. A kiszállítás INGYENES. Minimális rendelés 1 kináló karton /42db./ bármilyen íz -válogatásban. Csomagolás: 1csomag 70gr. 1karton 42db. Újdonság:SÓS és SZEZÁMMAGOS tésztapálcikát is kínálunk. Csomagolása: 1 csom.45gr. 1karton 44db. ÁRAINK: a csokoládával bevont pálcika: 160.-Ft bruttó. A sós pálcika: 65.-Ft bruttó, a szezámos pálcika: 70.-FT bruttó. Budapesti kizárólagos forgalmazó: a RopStar KFT megbízával a N.E.S. Reflex KFT Értékesítési vezető: Rigó László Tel:06209138308 e-mail: l.rgo49@gmail.com

2011. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Ryu fon Molto válasza:

Itt lehet kapni!


3 csomag vegyes: [link]

1 doboz csokis: [link]

1 doboz töltött: [link]

2012. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!