Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi legyen otthon mindig a...

Mi legyen otthon mindig a hűtőben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 30. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem ha tej és margarin van otthon, akkor már tuti nem halok éhen:)
2009. júl. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Margarin,tejföl,tojás,tej,zsír(általában van ha elfogyna az olaj!)
2009. júl. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi! nem az alap dolgokra gondoltam hanem, hogy mivel legyen tele a hűtő, hogy mindig legyen mihez nyúlni, enni.
2009. júl. 30. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:
zöldségek, gyümölcsök, tej, margarin, olaj,tojás fagyasztóban darált hús, sajt. Nem feltétlen a hűtőben, de mindig legyen még liszt,cukor, krumpli, hagyma, fűszerek, és csoki! :)
2009. júl. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
hát nekem a hűtő a következőkből áll: ketchup, mustár, majonéz, torma, vaj, margarin, zsír, napraforgóolaj, olivaolaj, ecet, saláta dresszing, tojás, tejföl, lekvár, méz, paradicsom, paprika, uborka, saláta, zacsis salátakaverék, répa, alma, banán, kiwi, körte, görög és sárgadinnye! (L) , tej, szójatej, kakaó, erős pista, édes anna, pálinka, unicum, jagermeister, egy üveg bor, nestea, hohes c, túrórudi, joghurtok, túróvarázs, puding, sárgarépa, retek, sonka, sajt, reszelt sajt, szalámi, bacon szalonna, sárgabarack, pulykamell, tartármártás, inzulin, elem :D most ezek vannak benne itthon:D
2009. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
hát az is biztos, h nem havi 60-at keresel:D jó lenne nekem is ilyen hűtő!!
2009. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Vagy csak azt akarja..hogy ezekkel legyen tele... xĐ :P
2009. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!