Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek a női és melyek a...

Melyek a női és melyek a férfi szeszes italok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Ami édes, az a női. (Tömények esetében körömlakk néven illetik őket.) A maradék a ffi.
2011. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

női: krémlikőrök (Bailey's, Carolines), Martini


férfi: pl. a whiskey elég férfias, meg a sör.

2011. jún. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Phoney ***** válasza:
100%

Ez inkább csak az olcsó italoknál válik így el, mert a férfi inkább vállalja a sz*r ízt és a száraz, kaparós jelleget, a nő meg az émelyítően édes, de hasonlóképp undorító jelleget.


A minőségi whisky, cognac, vodka eléggé uniszex italok, az abszint meg ráadásul az első olyan párlat volt, amit nőknek is illett inni (na nem az az undorító kölnivíz, amit Mo-n árulnak a tescoban és mindenki töményen issza.....).


A szélesebb vágású tömények (pálinka, rum, mezcal) tekinthetők "férfi" italnak, a bailey's és hasonló krémlikőrök meg nőinek.


A vermut ("Martini") inkább csak nálunk számít nőinek, mert hála a fergeteges "italkultúránknak" legtöbbször azt sem tudjuk mi az, meg hogyan kéne inni.

2011. jún. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban a gyengébb, édesebb italokat szokták női italoknak tartani (vermut, martini, likőrök, koktélok) és az erősebb, töményebbeket pedig férfi italoknak (ahogy említették már: whiskey, konyak, pálinka, vodka) Én nő létemre szeretem a töményet is, ha jó minőségű és szeretem az édesebbeket is. Így van ahogy előttem írták, minőségi legyen az ital. Egyedül a keserű italokat nem szeretem, mint pl az unicum
2011. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...
2011. jún. 3. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

a whiskey, pálesz, vodka, sör, rum, stb. kimondottan férfi italok.


a bor uniszex:D szerintem:D


a pezsgő meg inkább női szerintem, ellenben mondja már meg valaki: ha szereti egy nő a sört, mi abban a gáz? ízlések és pofonok.

2011. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
női mindenféle édes kis alkoholtartalmú lötty. Férfi meg a töményebb markánsabb cuccok, vodka whiskey stb. Borból csakis száraz, sörből meg a plzeni típusú, keserű sörök :)
2011. jún. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!