Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Szerintetek melyik a legfinoma...

Szerintetek melyik a legfinomabb alkoholmentes ízesített sör?

Figyelt kérdés
Az utóbbi években a citromos Soproni volt a kedvencem, de most vettem egyet és szinte sima sör íze van.
2022. márc. 20. 17:23
 1/7 anonim válasza:
100%
Borsodi erdei gyümölcs
2022. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
"legfinomabb alkoholmentes ízesített sör" Nem érzed a szavak között feszülö feloldhatatlan ellentmondást?:-)
2022. márc. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Soproni fekete ribizli-lime
2022. márc. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nagy gurmé, de a Pennyben van fehér színű dobozban mangó, citrom és áfonya ízű, azok nagyon jók! Az áfonyás a kedvencem! Fincsi áfonyás, majd megjelenik a háttérben a sör komlós íze! Nehogy összekeverd viszont, mert mellé szoktak tenni hasonló dobozban egy kicsit ismertebb, márkásabbnak tűnőt, na az iszonyatos!
2022. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nincs itthon, de megtaláltam neten: Edelmeister a finom és Arany korsó a hulladék a Pennyben! Cseresznye, mangó és áfonya van írva egy régebbi újságukba, a citromost ezek szerint másikból ittam, pedig rémlett hogy nézegettem citrom-bodza dobozt is! :)
2022. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig a citromos Gössert, vagy a lime-mentás Soproni ízlett legjobban.
2022. márc. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a Soproni citromos a kedvencem, éppen azt iszom és nekem ugyanolyan mint lenni szokott
2022. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!