Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés

Az osztályba mikor a többi fiúval vagyok és odajön pl. Egy lány akkor sok gyerekkel jópofizik meg dumál de valahogy velem egy lány se szokott beszélni úgy random. Nem tudom mi lehet a baj, hogy kivűlről látnak valami rosszat bennem vagy nem értem.

Még nálam csúnyább gyerekkel is beszélgetett egy nagyon szép lány de nem értem velem miért nem.

Hogy lehetne javítani ezen?

Mit tegyek hogy tàrsaságibb, meg lazább legyek?

Vannak erre tippek vagy ti hogy csináljátok. Lehet hogy nem lököm a szót azért nem beszélnek velem? Hogy tudjak hirtelen beszéd szituációkban frappánsan reagálni?

Köszönöm a válaszokat.

F



2018. okt. 19. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szoktad keresni a tekintetüket?

Egyáltalán hogyan reagálsz, azonkívül hogy sehogy?

2018. okt. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kiwi vagyok, hogy mitől lehet ez, mit kell csinálni?
2018. okt. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Gondolom nem vagy elég közvetlen. Ha nagyobb társaságban vagy érd el h rád is figyeljenek, szolj hozza az adott temakhoz, gyakrabban nezz a csajra és ne csak azt vard h o menjen oda hozzad te is nyugodtan odamehetsz csak legyen mit mondanod neki ne az legyen h szia mizu...


L

2018. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem íróval (3).

Az emberek akkor állnak veled könnyebben szóba ha közvetlenebb vagy és van valamennyi életkedved.

Az emberek is érzik az energiákat amik kibocsájtunk, nem csak a kutyák és más állatok.

Gondolj bele! Láttál már egy szép aranyos vidám lányt odamenni egy magába fordult enyhén depis fiúhoz?

Szerintem nem nagyon.

Segít a dolgon ha nem gondolsz túl semmit és nem gondolod át hogy most erre neked hogyan kéne reagálni, hogy szólítsam meg, hogyan álljak üljek, hogyan legyek "lazább".?!

A csak cselekedj, és tedd azt ami jól esik és legyél az.... aki vagy! Ne akarj laza/menő lenni mások kedvéért, mert ez pont nem menő és közel sem laza.

Hidd el egy ember ha tényleg magát adja az valahogy olyan erősen kitűnik a tömegből és ezzel lesz "menő és laza".

Valamivel legyél tudatosabb a napjaidban és figyelj arra, hogy próbálj pozitív és rugalmas lenni. Néha ha veszekedésbe vagy kisebb vitába kerülsz, akkor állj meg egy pillanatra és változtass a nézőpontodon és nézd máshogy a helyzetet. Ha érzed hogy igazad van, de a másik fél nem engedd a szavából, akkor csak engedd el! Mond neki hogy bocsi...NAH, ne veszekedjünk! Megkeressük a többieket? vagy akármi. Tudod néha engedni kell és nem szabad makacsnak lenni és ez is egy vonzó tulajdonság.

Aki mer engedni a szavából (persze nem mindig) az nyápicnak fog hatni, hanem jó fejnek és egy laza gyereknek. Jah és ne mindenkivel akarj egyszerre barátkozni, mert akkor úgy fog tűnni hogy te csak ott vagy és lógsz rajtuk és nyalod a p.csájukat. <- Ez nem valami jó dolog nem?

Csak haladj sorjában! Legyen egy majd kettő-3 rendes barátod, aki tud rád időt szakítani ha beszélgethetnéked van (lehet ez fiú és lány is egyaránt). Az emberek furák.... Ha látják hogy valakik jól érzik magukat, legyenek ezek csak 2-en vagy 5-en... nem számít, de ők is csatlakozni akarnak hozzájuk és a társaságuk tagjává akarnak válni. Az emberek maguktól jönnek ha már van egy két jó barátod, persze csak akkor ha figyelmes és nyitott vagy rájuk. Eléggé szedett-vetett gondolatokkal írtam le most ezt, de csak írtam ahogy jött.


Ha kérdésed van akkor nyugodtan írj priviben vagy akár ide is.

19F

2018. okt. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat főleg az utolsónak!

Az lenne a kérdésem hogy ha valakivel pl.2en vagyunk akkor van amikor olyan kínos csend van. Ilyenkor mit tudnék mondani? Nehéz nekem ez a fajta beszélgetés.

2018. okt. 19. 20:41
 6/6 anonim válasza:

Gondolj arra, hogy ő ugyan úgy kínosnak érzi a csendet... De egyébként szerintem pl hozz fel egy közös vicces emléket (vagy ha nem is közös, de pl valaki másról aki vmi vicceset csinált) hogy "Emlékszel, múltkor amikor...? Az de nagy volt" és akkor erről is tudtok beszélni

(remelem valamennyire segítettem💙)

2019. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!