Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol vannak olyan helyek,...

Hol vannak olyan helyek, szórakozóhelyek Bp. -en ahol jó csajok vannak (14-17)?

Figyelt kérdés
Elakarunk menni most pénteken vhova de már annyi helyen voltunk mégse volt igazán jó:(

2012. aug. 30. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor komoly értékelési gondjaitok vannak, ráadásul éjszakánként mindenhol jó csajok vannak, legyen az péntek vagy szombat, de nyáron minden este...


Plusz sejtem, nektek nem egy értelmes, csinos lány kell, hanem egy tetves rongy, ész nélkül. :)

Igen, ilyenből van a legtöbb, úgyhogy hajrá, bármerre.

2012. aug. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
dock, studio, akva, 5kert... google mapsen nézzetek még helyeket :D
2012. aug. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

... jaja, hajógyárin tényleg jó csajok vannak, de pont olyan kategória 95%-a, mint amit fent említettem.


Aztán arra vigyázz, hogy a hajógyárin belül ne álljon kés a hátadba - hátatokba (ez sem segít, ha többen vagytok) egy például rossz nézés miatt. Hidd el, megteszik, és kevésbé fogja őket érdekelni, mint akár a rendőrséget vagy bárki mást...

2012. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2. vagyok!

valóban hajógyárin k.rvára vigyázzatok!!! ha egy mód van rá ne kötekedjetek senkivel! jah és ha ott vagytok ne igyatok sokat(mondjuk drága is mint a rossebb, szal nemisigen lehet :D) meg ne legyetek drog hatása alatt! gyanútlan vagy, nem figyelsz oda mi történik és "azon kapod magad", hogy a Duna fenekén csücsülsz egy késsel a hátadban vagy arra ébredsz(ha felébredsz egyáltalán), hogy vese és egyéb szervek nélkül fekszel egy tök ismeretlen helyen. szal vigyázni kell! egyébként jó bulizást :)

2012. aug. 30. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat, ja tudom elég para hely, meg még nem is vagyok 18 szval be se engednek :D
2012. aug. 31. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!