Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az jó ha úgy akarok a kiszemel...

Az jó ha úgy akarok a kiszemeltem közelébe férkőzni ha nagyon jóba leszek az unokatesójával?

Figyelt kérdés
És úgy ismerem a kiszemeltemet hogy ha valaki a rokonságába valami szép nőt visz haza akkor lehet hogy rá fog ő is hajtani. Sztem rám fog hajtani a kiszemeltem. Pl, elmegyek hozzájuk ha lesz valami szülinap és ő is ott lesz akkor meg próbálok a közelébe férkőzni, baratságos leszek vele, feltünően kedves. És meg irigyli hogy az uncsitesójának ilyen jó barátnője van akkor van rá esély hogy rám hajt. Szerintetek ez jó ötlet? Tudom kicsit gyerekes ,de sztem ez az egy megoldás, ( tudom a körülményeket).

máj. 4. 12:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Nagyon vágyok arra a srácra akit kinéztem magamnak.
máj. 4. 12:36
 2/12 A kérdező kommentje:
A "szomszéd,, nője mindig zöldebb alapon akarom megszerezni magamnak a pasit.
máj. 4. 12:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szégyenérzet nincs benned? Őszintén kívánom, hogy mind a ketten jól megdugjanak aztán dobjanak ki mint macskát szarni!
máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges elképzelés és viselkedés.
máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok a kérdésre ígérem de előtte leirnád hogy mi az ami ennyire megfogott a kiszemeltedben?

Ez azért lenne fontos mert ezzel kapnánk róla is egy képet ami alapján HASZNOS tanácsot is lehetne adni

máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó stílus, jó duma, szépen öltözködik, álomszép arca van, sportos.
máj. 4. 12:56
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És az emberi értékek terén mit tudsz róla? Abba belegondoltál, hogy mekkora törést okoznál az unokatestvérének a te gyerekes önző gondolkodásod miatt? Mondjuk mit is várok egy olyan embertől akinek ilyeneken jár az esze.
máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A belső értékekre gondoltam családcentrikus, segítőkész, ilyesmire gondoltam
máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, most olvastad az Elfújta a szél elejét? Lapozz kicsit tovább, Scarlettnek sem jött be a "féltékennyé teszem a kiszemeltemet, és akkor majd rám hajt"-dolog.
máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, miért kell játszmázni? Ismerkedj meg a kiszemelteddel, aztán ha alakul valami kettőtök között OK, ha nem, akkor így jártál.

De belekeverni másokat meg trükközi... ne legyél már ennyire alávaló.

máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!