Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen arányban vannak azok...

Milyen arányban vannak azok az emberek, akik sosem részegedtek le?

Figyelt kérdés
Ti sok ilyen embert ismertek? Ők gyakran járnak szórakozni?

máj. 1. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Mit értünk lerészegedés alatt? Olyan szinten berúgni, hogy hánysz és világodról nem tudsz vagy csak simán olyan emberek, akik soha nem ittak még alkoholt?
máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

nálam ez tuti megvan...

de ha abból indulok ki, h az egyetemisták bulikon 82%-ban isznak, ennek nagyrésze messze többet, mint az optimális... nem lehet túl nagy az arányuk

máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A társadalom max. 20%-a.
máj. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kevés.. én nem járok bulizni. nincs rá igényem.
máj. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Alig egy- két ember van csak az ismerettségi körömben, aki el szokta varázsolni magát.
máj. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerettségi körömben van pár ilyen ember, fogyasztanak alkoholt de sosem részegedésig. Csak időnként isznak és akkor is csak kis mennyiségben. A családomban pedig több olyan ember is van aki egyáltalán nem fogyaszt alkoholt, én is közéjük tartozom. Fiatalon kipróbáltam persze én is, de mint kiderült nekem nagyon nem ízlik és nem is jön be. Részeg se voltam még soha.
máj. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!