Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem megy a fejembe a sulis...

Nem megy a fejembe a sulis anyag és minden dogám egyes mit csináljak? Hiába tanulok. Felnőttoktatásban veszek részt. Miért nem megy a fejembe a töri anyag. Többi tantárgy se megy nagyon. Nem értem miért lett ilyen az agyam? Mindent elfelejtek.

Figyelt kérdés

Puskázásnál meg mindig lebukok...

Már sokszor nem csak a sulis anyagot nem tudom megjegyezni hanem sok mindent a sulin kívül se. Olyan mintha épülnék le. Pedig semmi agyi betegségem és fogyatékosságom nincs. Mindig okos voltam. Nem mennek azok a dolgok mint régen. Nem vagyok stréber de itthon lenyakaznak durván, mindent megvonnak tőlem ha megbukok... Ráadásul megmondták a szüleim, hogy egész nyáron majd tanulnom, kell és nem mehetek bulizni, meg pasizni ha megbukok.

20L



ápr. 10. 13:43
1 2
 11/13 anonim válasza:
0%

Kedves #10!


Ez esetben én erről nem tudtam, szólok majd a lányomnak, köszönöm, hogy jelezted!

ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Torinel tetelt huzol ,magadtol beszelsz az anysgrol amit te akarsz. Nehany evszsmot nevet es fogalmat kell megemliteni es ahhoz meset tarsitani.


Minden szamhoz megjegyzel egy TEGED arra emlekezteto betut. Azokbol a betukbol rakjad ossze egy szot barmilyen altalad ismert nyelven.


De jobban tudsz szavat kepezni,ha a telod billenytuzetet haszalod ,mert ott tobb betu van egy szamhoz. Annak a hibsja ,h a nulla es 1-nel nincs betu.

Ott ugy tudod megoldyni,h a nulla O es az egyes az I . A 4-esnel sose veszed igdnybe az I betut a szavak kepzesekor.

Ez csak akkor mukodik ha nezheted a telod billenytuzetet vagy kiteheted magadnak vhova ezt a kepet a billentyuzetrol. Arrol nem tudjak bizonxitsni,h puskazol. Nem bizonyithsto a kapcsolat a tudasod es a billentyuzet kozott.

Laptopot nem vihetsz,kikspcsolva nem teheted ki? Vagy barmilyen olyan szamologepet nem tehetsz ki az asztalra ,amin egy gombon vannak szamok es betuk? Lehetoleg egy szamhoz tobb betu legyen rendel e h konnyebben kepezz szot belole. Milyen legalis dolgok lehetnek ott az asztalodon,amin szamok es betuk vannak ?

A casionak volt regen billentyuzetes oraja.



0 O

1 I

2 Z

3 E

4 A

5 Ö

6 G

7 L

8 B

9 Y

ápr. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg kellene tudnod,hogy teszt vagy szobeli vagy irasbeli a vizsga toribol ott?

Mer ha szobeli vagy irasbeli essze,akkor meg kene irnod a teteleket v iratnod vslakivel es atnezetni a tanarral,h eleri-e a 2-es szintjet,ha azt elmondod.

Soha sehol nem szamitanak a jegyek erettsegibol. Meg a nappali allami kepzesen is a 2-esert kerdeztem azt,aki semmit nem mondott magatol es szimpatia alspjan atengedtek vagy megbuktattak valaszatol fuggetlenul.

Tehat kerdezd meg,mi a minimum a 2-es szinthez. Budapesti allami nyelvtahozazos real gimnaziumba jartam.


En mindenre 2-es szintet iranyoznek meg es megkerdeznem az ahhoz vslo kovetelmenyt pontminimumokat a tanaroktol.

ápr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!