Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom azt mondani a...

Miért nem tudom azt mondani a családomnak és a barátaimnak, hogy ,,szeretlek"? Visszamondani is nagyon nehezemre esik, pedig nagyon szeretem őket.

Figyelt kérdés
Imádom a családomat és a barátaimat, de egyszerűen olyan, mintha ez nekem ,,túl intim" lenne. Trauma miatt? (Nem lennék meglepődve). Egyébként sokszor úgy érzem, mintha közömbös lenne nekem mindenki és nem éreznék szeretetet senki iránt, ez miért lehet? (Mindenkit megkérek, hogy ne írjon semmi féle bunkó, utálkozó kommentet!)

2023. aug. 15. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, trauma és valószínűleg tőlük indul.
2023. aug. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mert "kötelezőnek" érzed, és nem szereted a kötelező dolgokat; és ezért idegenkedsz tőle; idegenkedsz a kötelező dolgoktól;


Az meg, hogy te szereted, úgy véled, mások számára is egyértelmű, nyilvánvaló lehet; mivel te kimutatod máshogy a szeretetedet; tettekkel, szóval annak meg nem érzed szükségét; erőltetettnek érzed.

Vagy akár fölöslegesnek is.

2023. aug. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Wooow, köszönöm szépen a válaszokat. <3
2023. aug. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!