Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi bajom van? Megőrülők

Mi bajom van? Megőrülők

Figyelt kérdés
Nekem semmi nem jo soha, akarmilyen jo eletem is legyen, mondhatni meg van mindenem amire szuksegem van, meg tudom venni magamnak, meg is dolgozom erte, de soha nem tudok orulni semminek, minden bajom van ok nelkul szomoru vagyok es keresem a valaszt magamban de nem talalom, minden idegesit, semmihez nincs turelmem , motivaciom, probalok uralkodni magamon de nem megy, magammal nem vagyok kibekulve fogyni akarok, de azt is fel adom mert mindig jon a depressziom ami lehuz vissza, regen nem ilyen voltam motivalt celokkal teli, bulizosabb, most mar nehezemre esik meg a boltba is kimenni mert minden a hangulatomtol fugg. Elegem van az eletembol abbol h soha nem erzem magam boldognak, parommal eleg gyakran vitazunk es nem olyan fenyes a kapcsolatunk, egyik nap szeretnek gyereket mint masok normalis csaladi eletet, masik nap teljesen az ellentetjet akarom, megorulok magamtol teljesen... 27eves no vagyok!

#boldogtalanság #turelmetlen #Celtudatlan #Onertekelesiproblemak
2020. szept. 25. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

"... jön a depresszióm"


Ez a válasz elég általános lesz, de szakembert kell felkeresni. Ha már régóta küzdesz ezzel, és hiába, egy pszichológus segíthet.:) Vagy voltál már?

2020. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy apró meglátás. Szerintem nagyon rákeserdtél erre az ok keresésre. És az, hogy nem találod, az egy még reménytelenebb hangulatot kelt.
2020. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!