Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez alapján mi a véleményetek...

Ez alapján mi a véleményetek az infótanárról? (lent, hosszú)

Figyelt kérdés

8.osztályos vagyok egy egyházi iskolában.Az infótanár ilyen 40 éves,vagy fogalmam sincs mennyi,alacsony,beesett szemekkel,kísérteties vigyorral.Ja,és férfi.

Folyton olyasmiket mond infóórán,hogy az ember a 3.szemével lát,meg a Mars állása befolyásolja a nők havi ciklusát...Egy reggeli imán pedig elmesélte az álmát,hogy vergődött a mocsárban,és futott a fény felé,de mire odaért, a fény már mögötte volt.És rádöbbent,hogy belőle árad a sötétség.XD.

Egyik óráján fejen állt a 10.osztálynak.Velünk pedig óra közepén elkezdett jógázni.Utána csendmeditációs imaórát hirdetett az igazgató tudta nélkül.

Tanítani nem tud,vagy büntetésből olyat tanít,ami nem 8-os tananyag,dolgozatban olyat kérdez,amit nem tanultunk...Egyszer megkérdezte valaki,hogy az E betű(eredmény) előtt miért van + jel,mire azt mondta,hogy azért,mert úgy szép.Nézete szerint a banán agygörcsöt okoz.:D

De ezeket nem poénból mondja,hanem komolyan gondolja.Ha mondunk valamit,az valahogy nem jut el a tudatáig,vagy nem tudom,ostobán néz tovább.Raccsolva beszél,folyton nyáladzik közben és nyammog mintha enne valamit.Egyeseknek az a benyomása,hogy pedofil.

Múlt órán egyik gyereknek elvette az ellenőrzőjét,mert megkérdezte,h mi van a táblán.Aztán 11.hónap 11-e 11óra 11perc alkalmából megbeszéltük hogy kívánunk(infóra esett)Egy lány visszaszámolt 10-től,aztán mindenki magában,rohadt csendben kívánt.Erre előveszi a dolgozatpapírokat és büntetésből irat egyet.5-ből 2 kérdést nem tanultunk(ez még egész jó arány a többi dogához képest) erre beír valakinek 2 egyest,mert nincs leírva a füzetébe,amit kérdezett és nem tanultunk.2 perc után beszedte,mindenki hőzöngött,mire kihívott egy fiút,és feltárcsázott az igazgatóiba,hogy felküldi,mert állítása szerint ugrált(!) és őrjöngött(!) a gyerek.Csak tiltakozott mint a többiek.Miután elment,a többiek is megelégelték a dolgot,és csordában felvonultak az igazgatóihoz.A tanár meg ott maradt,és tovább tartotta az órát,az 5-6 ottmaradó embernek.A kivonulóknak pedig beírta az igazolatlant,vagy nem tudom,mit.Aztán konzultált az igazgatóval,az osztály i s,az ofő is mindenkivel.

Lehet,hogy repül.Ezek alapján mit gondoltok róla?

Kulturált vélemények érdekelnének.Köszi,aki végigolvasta.

XD



2014. nov. 15. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne tanítania, és nem kéne gyerekek közelébe engedni.
2014. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha ez igaz, akkor nem kéne többé tanítania. De nagyon emberek közelében se kéne lennie.
2014. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából eddig ezekről nem tudott az igazgató,de most már tud.Az ofő azt mondta,nem hiszi,hogy kirúgják:(Pedig jó lenne
2014. nov. 16. 10:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem kéne tanítania. Előfordulhat, hogy egy okos ember, aki valóban érti amit tanítani kéne és jó benne, de megtanítani nem tudja ezek szerint. Azzal szerintem nincsen baj, ha az órák lazák meg viccelődtök, beszélgettek, ha a tanárnak van egy kis "beütése" mert az szerintem jó, az én kedvenc tanáraim is ilyenek és ez nem jelent problémát a tanulásban, de emelett meg kéne tanítania a tananyagot. Szerintem ő csak azért jár be dolgozni mert ez szórakoztatja. Direkt szívat titeket a saját maga örömére. Nem értem, hogy neki mint tanár miért jó, ha a fél osztály egyest-kettest ír, ez csak az ő szégyene mert itt most nem arról van szó, hogy ti nem tanultok, hanem nem tudtok mit tanulni mert nem adja le az órát.
2014. nov. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Ne úgy képzeljétek el,mint aki viccelődik.Halál komolyan gondol mindent.Ezt így nem lehet leírni,de mintha nem lenne teljesen komplett.Nincs se tekintêlye,se öntudata,semmi,ami egy rendes tanárnak van.Egyszerűen olyan mint egy nem tudom mi,egy gyerek,szerintem azt se tudja magáról,hogy tanár,és hogy kéne tanítania.

2014. nov. 16. 14:10
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha valamihez hasonlítani kéne,leginkább a szektás,elmeháborodott ürge jelzővel illetném.
2014. nov. 16. 14:12
 7/8 anonim válasza:
100%
Jézusom, te egy osztálytársam vagy! Ez tuti, mert nincs még egy ilyen elmebeteg a világon! Mindjárt írok privátot :D
2014. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Atyám!Felakasztanám magam az első fára,ha ilyen tanárom lenne!:D
2014. dec. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!