Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt gimiben élsportoló...

Volt gimiben élsportoló osztálytársad?

Figyelt kérdés
Mit sportolt, milyen szinten? Felvágott vele, hogy milyen ügyesen sportol? Mennyire ment a tanulás rovására?

máj. 9. 16:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Volt, evezett. Nem vágott fel vele, a tanulás is jól ment neki.
máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Nekem is volt atlékia fittnes(csaj)versenyszinten.

Szerény aranyos kedves barátias típus és jó tanuló is volt.


Ma felnőve is bombaalakja van és egy mobilhálózat cégnél ügyfeles majd csopvez lett.


Azért nekem kicsit fura hogy egy sportoló évtizedeken át egyhelyben ül mint ügyfélkiszolgáló.


De pl volt olyan oszttarsam is aki fociban volt szerződve is.

Ma az összes focizás amit csinál ami belőle lett amivé vált, a gyerekével foci a játszótéren.



Néha kezdem nem érteni minek a sport a hajtás ez miatt hogy tanulás vizsgák mellett még nyomni napestig pláne ahol hivatásszerű. Rengeteg "túlóra" életük se nagyon van.

máj. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Nekem egyetemen volt, válogatott volt; igazából teljesen elkülönülten kezelte a tanulástól. Csak amikor szakmázni kellett, akkor látszott meg, hogy azért van fogalma. (szakma = sportágakról beszéltünk, azok kialakulásáról, események szervezéséről; ő olimpikon volt)


És van ismerősi körömben, aki gimiben válogatott volt. Végzett, és a jegyei jók, de a valós tudása messze nem olyan, mint amit a jegyei sugallnak, így igen, a sport ennek kárára ment.

máj. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%

"kicsit fura hogy egy sportoló évtizedeken át egyhelyben ül mint ügyfélkiszolgáló"


Azt lehetne gondolni, hogy élsportoló az lesz, aki egyszerűen szerelmes a sportba, amit űz. Valójában élsportolók között gyakori a kötelességtudó, alázatos, külső elvárásoknak alárendelődő személyiség, mert egy dolog szeretni a sportot, de nem mindenki hajlandó iskola előtt, reggel ötkor edzésre menni minden nap.


Ezekre a típusú sportolókra az a jellemző, hogy ahogy felhagynak az élsporttal, nem ritkán az egész sportágat otthagyják, mert már nincs miért csinálni. Szerintem semmi meglepő nincs benne, ha egy ilyen ember típusú ember utána beül egy hasonlóan teljesítményorientált, alázatosságot követelő munkakörbe, amiben aztán ugyanúgy az élre fog kerülni.

máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

2.vagyok

A focis pasi viszont bukott suliban ami a tanulást illeti.

máj. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

4 attól még munka mellett is lehet vesenyzik, csak valahogy nekem olyan disszonáns igy az egész.


Pl Ronaldot se tudnám elkepzelni a ludl ben pénzárosként pl.

Valahogy nekem nem fér össze.

máj. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
*lidl-ben
máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Vagy Szoboszlait pékségben.
máj. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
13%
Nem. Nekem Deutsch Tomi zabigyerekét kihordó titkárnője volt az osztálytársam.
máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
volt egy olimpikonunk, aranyos lány volt, mondjuk ritkán volt velünk, de azért jól beilleszkedett. jól tanult, kivéve annál a néhány beszűkült parasztnál, akik szerint a tantárgya a vb-felkészülésnél is fontosabb, és a verseny után két nappal akart vele témazárót iratni, úgy kellett szegénynek gyorstalpalót tartani a húszperces szünetben, hogy hogyan fogunk súgni neki és hogyan kell puskázni, tizedik osztályig még sose csinált ilyet :)
máj. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!