Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mostanában már a középiskoláso...

Mostanában már a középiskolások miért nem szeretnek interneten írogatni? Miért olyan távolságtartók az idegenekkel szemben? Régebben mintha ez nem így lett volna

Figyelt kérdés
máj. 6. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Idegenekkel? Talán mert már megtanulták, hogy bármilyen perverz kiadhatja magát kamasznak 😅
máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Miért is írogatsz tini gyerekeknek..?
máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
82%
Mert normalisak
máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem várható volt, hogy idővel megunják az emberek az internet adottságait és megtanulják úgy-ahogy helyén kezelni azt. Én abban a korban nőttem fel amikor mindenkivel írogattunk ismeretlennel, ismerősökkel. Ez a világ elmúlt.


Már magam sem vágyom arra, hogy idegenekkel írogassak a semmiről, barátokkal sem írogatunk, hanem találkozunk ha kell.


Ráadásul valljuk be, az interneten 10-ből 9 idegen simán csak perverz.

máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Wn egy 19 eves pasi vagyok es csak a pasimmal irogatok
máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
idegenekkel? még az idősebbek sem írogatnak idegeneknek.
máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert már az emberek rég elvesztették az uralmukat a virtuális cselekedeteik felett és ezáltal nem csak, hogy nem biztonságos az Interneten ismerkedni, hanem sokszor bizar.


Én egy fórumra regisztráltam, mert volt ott egy csapat ember akik hasonló dolog után érdeklődtek mint én és férfiak voltak, tök jól elbeszélgettek egymással és én is velük. Amint megtudták, hogy nő vagyok, máris átcsapott a csevegés egy orgiává, írhattam bármit, úgyis az lett a reakció, hogy engem hogy tennének magukévá.


Na ezek után nincs túl sok kedvem online ismerkedni.

máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
7# Hát ez tényleg elég szánalmas..
máj. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a mostani generáció már sokkal tudatosabban áll hozzá ehhez az egészhez, mint a hurráoptimista ezredfordulós gyerekek...
máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Sziasztok! Szeretek írogatni a neten! Ma elég derűs napunk van nem?:-) Ti szoktatok biciglizni?


29/F :-)

máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!