Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanár ha óra közben szól...

A tanár ha óra közben szól hogy beszélni akar a diákkal akkor kicsöngetésnél a tanárnak kell emlékeztetnie a diákot vagy a diáknak magától oda kell mennie?

Figyelt kérdés

Mondtam valami vicceset az órán és a tanár erre mondta óra után beszéljünk. Kicsengettek én meg elindultam az ajtóhoz és ránéztem a tanárra. Nem szólt meg nem is integetett hogy menjek oda hát eljöttem. Utána meg másik nap mondta ő kérte menjek oda óra után és annyit látott hogy csak nézem őt és elmegyek ahelyett hogy odamentem volna.

Szerinte ha a tanár megkér hogy beszéljünk óra után nekem kéne odamennem. Szerintem a tanárnak kéne szólnia mielőtt kimegyek a teremből hogy várjál beszélni akarok veled.

Kinek van igaza?


máj. 1. 18:38
A kérdező szavazást indított:
A tanárnak kellett volna szólnia amikor nézted őt
Oda kellett volna menned a tanárhoz
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokszor csak figyelmeztetésképpen mondják ezt a menj oda-t. Te kiírod, aggódsz és legközelebb nem fogsz baromkodni.
máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha már egyszer rád szólt (és te nem jelezted hogy nem érted mit akar), akkor feltételezi a tanár, hogy felfogtad. És arra még 40-45 perc múlva is emlékszel, hogy magadtól odamenj, hiszen felszólítottak rá. Ha nem kimagyarázni akarod magad és megúszni a dolgot, hanem valóban nem érted hol itt a gond, akkor lehet meg kellene nézni vannak-e szabad helyek valamelyik kisegítőben, ahol a speciális gyerekekkel többet foglalkoznak.
máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én nem tudtam hogy azért mondta hogy beszéljünk hogy értsem hogy ne vicceskedjek tehát hogy azt mondta ezzel hogy fogjam vissza magamat vagy tényleg azt szerette volna hogy menjek oda. Meg hát nem tudtam emlékezett óra végén e hogy óra közben mondta ezt nekem. Na ezért nem tudtam hogy odamenjek vagy ne menjek oda. De azért ha már látta hogy nézem őt, integethetett volna hogy menjek oda nem?
máj. 1. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, egy normális ember abból indul ki, hogy ha mond valamit, azt úgy is szeretné.

Nálad ez hogy megy?

máj. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb írásos, tanúkkal ellátott kérelmet kell neked beadni, hogy menjél oda és akkor, amikor megkértek rá?
máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Sőt, közjegyzői okiratba kell foglalni, hogy menjen oda és akkor odamegy :D
máj. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Mondtam valami vicceset az órán"


Mi volt az a vicces, vagy általad viccesnek gondolt dolog, lehet tudni?

máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!