Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális, hogy megbeszéljük a...

Normális, hogy megbeszéljük a tanárral a konzultációt, de lemondja, vagy nem is kerül rá sor?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok. Csütörtökön olyan órám lesz, amire készülni kell, és konzultálnunk kellene online, de tegnap se és ma sem hívott a tanár. Tegnap azt mondta, hogy majd ma este,de semmi. Más egyetemistával is ezt csinálják a tanárok?
ápr. 30. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Írj neki a hivatalos Microsoft Office Outlook-on keresztül (az egyetemi mail címedről), vagy pedig a Teamsben privátban. Ott esetleg lehet meg tudod vele beszélni, meg tudod érdeklődni, hogy neked és a tanárnak mikor lenne mindenkinek jó az időpont.

Esetleg menj be hozzá az irodájába ez egyetemre, az egyetem weblapján a Szervezeti felépítés (vagy hasonló) aloldalon megadott fogadóidőben.

ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze. Aznap hajnalban dobott egy üzenetet Messengeren, hogy sztornó. Nem egyszeri alkalom volt. Képzelheted, hogy 10-re megbeszélitek, aztán hajnali 3-kor jön az üzenet, hogy fáj a foga, elfelejtette hogy már megbeszélte valakivel, stb. Engem főképp azért zavart, mert akkor nem volt az online konzultáció és ezek az egyetemen kívül lettek volna élőben egy olyan helyen, ami nekem nagyon messze volt, miközben a tanárnőnek csak le kellett oda sétálnia. Tehát ezzel nekem egy egész délelőtt kiesett folyton.
máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!