Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 évig nem beszéltem az...

4 évig nem beszéltem az osztályomról, most minden ki fog derülni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az általános iskolát itt végeztem helyben, a szüleim ismerték az osztálytársaim szüleit is, szerettem azokat az éveket.

Azonban gimiben egy másik városba jelentkeztem, ahová fel is vettek. Itt nem ismertem senkit, 2 emberrel lettem jóban a 4 év alatt, de ők olyanok, hogy ha most rájuk írnék, tuti segítenének. Szóval nekem ez így jó volt. Itthon erről a 2 emberről szoktam néha beszélni, hogy épp betegek, vagy nem voltak aznap stb. A maradék 25 emberről viszont sose beszéltem. Nem vicc, de még a nevüket sem említettem meg. Ebben nagy szerepe van annak is, hogy én alkalmatlan vagyok az életre, olyan értelemben, hogy nem mentem el jogsit szerezni, lánnyal sem volt még sosem kapcsolatom. A másik, hogy nem is beszéltem velük sohasem.

Na most az a helyzet, hogy megkaptuk a meghívókat, illetve megjelent a tablónk is, így vége a titkolózásnak. Egy hete csak kérdéseket kapok, én meg nem győzök hazudni. Nyilván senki nem jár bulizni, meg nincsenek szerelmeik. Eddig elhiszik, de a ballagáson ott lesz mindenki, és akkor le fogok bukni.

Nem tudom miből ered ez, de ha rákérdeznek bármivel az osztállyal kapcsolatban elfog a gyomorgörcs. Pedig jó kapcsolatban vagyok itthon a szüleimmel, kivéve ha ezekről a kérdésekről van szó. Napok óta leiszom magam, hogy ne gondoljak a lebukásomra 1,5 hét múlva.

Segítsetek légyszi, mert nem bírom már tovább.



ápr. 23. 10:30
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%
#30 de srác, mi a konkrét problémád? Nem látod, hogy senki nem érti?
ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az a baja, hogy míg másoknak jogsija van, meg csajoznak, neki egyik sem jött össze. De hogy ezen mi akkora probléma, azt nem tudom.
ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%
#32 én megértem, hogy ez egy tök rossz érzés tud lenni, de hogy ezt miért kell ennyire felnagyítani?:'D
ápr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs is mit lebukni. A szülő sem vakon él és tudja mi megy a világban, látja az ismerősei és munkatársai példáján, hogy ki hogy boldogul az életben. Azt is látja, hogy az ő gyereke hol (nem) tart. Nem fogja meglepetésként érni, hogy ha a gyereke nem jár el közösségbe sem bulizni, nincsenek barátai sem barátnője, nem számol be semmiről, nem megy el diákmunkát végezni (nem biztos, hogy rá van szorulva), nem kezdte el a jogosítványt, nem érdekli semmi csak úgy teng-leng a világban és közben még kezd alkoholistává is lecsúszni. Erről mind tudnak! De ezek szerint le is szarják, mert ha ezeket eddig nem tették szóvá, vagy nem került szóba, akkor ezután sem nagyon fog.


De hogy jön ide a ballagás? Egy átlagos ballagás semmi másról nem szól, csak elmegy a család megnézni a gyerekét az iskolában, majd mindenki hazamegy és otthon együtt ünnepel. Nem kérdez vagy számolsz be senkinek semmiről,

ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
De tulajdonképpen mi a gondod? Mivel "buktál le", hiszen a szüleid eddig is tisztában voltak vele, hogy nem csak hárman vagytok az osztályban. Az meg, hogy a többiek milyen tanulók, kinek van már jogsija, barátnője, stb. rajtuk és a saját családjukon kívül nagyjából senkit nem érdekel. Ne rugózz ennyire a dolgokon, csak magadat idegesíted vele.
ápr. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
83%
Én azt a fordulatot vártam, hogy kiderülne hogy nem járt iskolába már évek óta, kiiratkozott és azóta kamuzik - most meg jönne a ballagás, és ugye nem tud részt venni, mert nincs jogviszonya az iskolával. De végül mégsem erre utalnak az infók, és nem is tudta volna egyedül megcsinálni. Akkor meg érthetetlen mire fel van ez a hatalmas pánik.
ápr. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
Na jó elmondom, akikkel "nem beszélek" azok 2 évig basztattak és azért fogok lebukni mert észre vették hogy egy alattunk lévő fiúval smároltam. Ez 11.ben volt. Megtudták, azóta célpont vagyok. Eddig azért tudtam eltitkolni mert nem is ismerték a szüleimet, de most tuti meglátják őket mert ott lesz mindenki. Szégyellem hogy meleg vagyok, nem is gondolta volna senki. Amit leírtam az mind kamu csak próbáltam sgy lightosabb sztorin keresztül válaszokat kapni, de mivel nem értettétek ezért leírom. És nem iszok!
ápr. 23. 22:22
 38/42 anonim ***** válasza:
100%

nem kell szégyellni, ez teljesen okés dolog. A szüleid elítélik egyébként? Mert ha ige,n akkor hülyék. Itt vagyunk a 21. században...


És az osztálytársaidnak szerinted lenne képe a szüleid előtt is szekálni? A saját szüleik előtt? Ha igen, akkor egyáltalán nem normális emberek. Reálisnak látod, hogy a szüleid előtt, a saját ünnepségükön téged fognak cukkolni?


Semmi baj, nem kell magad szégyellni, tényleg. Elég rossz kamusztori volt a másik, ez már sokkal logikusabb probléma.

ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
A ballagáson mindenki magával lesz elfoglalva, nem veled. Ne izgulj.
ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

És ennek mi köze van a ballagáshoz?

Ott mindenki saját magával meg a saját családjával lesz elfoglalva…

ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!