Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A másokkal való szemétkedés...

A másokkal való szemétkedés általában megbosszúlja magát?

Figyelt kérdés
Nem tudom általánosságban hogy van de én ezzel sok gondot okoztam magamnak, már huszonéves vagyok és kb kinőttem belőle. Igazából csak azért mert jobb ha szeret a környezetem és simán mennek a dolgok. Őszintén csak azt bánom hogy magamnak okoztam gondokat.
ápr. 21. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

Van, amikor igen, van, amikor nem. Két dolog biztos:

A, Szerintem nem hiába rossz az emberek egészségi állapota Mo.-n, mert a sok negatíív viselkedés részben így csapódik le;

B, Nem a bántalmazottal van a bántalmazónak problémája általában, hanem önmagával van problémája, csak ez is így csapódik le.

ápr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

Valójában nem. Csak az áldozatok szeretik magukat ezzel nyugtatni.

Nincs karma vagy ilyesmi, ami majd jól megbosszulja szegény áldozatok helyett a sérelmeket

ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

"Nincs karma vagy ilyesmi"


Bizonyíték?

ápr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem, sőt. Legfeljebb a lelkiismeret, ahogyan a te esetedben is. De lényeg, hogy kinőttél belőle.
ápr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Meg meg. Lehet nem attól az embertől, hanem mástól, és időben kicsit később, de meg bizony.
ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Duke81 ***** válasza:
88%
3 Ugyanúgy a karmára sincs. Egy tuti, ha a karma nem bosszulja meg akkor magam fogom! Rühellem ha valaki szemétkedik velem és első alkalommal vissza is kapja.
ápr. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%
És rendszerint attól az embertől akit nagyon szeretsz, igy duplán fáj annak aki indította a folyamatot. Okos ember más kárából tanul.
ápr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Tarsasagban altalaban kikozositik a szemetkedo embereket. Kiveve akkor, ha nagy manipulator is es tehetseges benne. Sajnos vannak olyanok is, azokat hivjak sz#rkavaronak. Nagymamam is egy ilyen hazudozos narcisztikus pszichopata, de vegul oregkorara sok ellenseget szerzett a helyi kozossegben, paranoid es a csaladon belul is sokan nem birjuk... ritkan megy hozza barki is, a rokonok akik regen a kozeleben laktak, mind elkoltoztek es manapsag tobbnyire maganyosan tengeti napjait.
ápr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Az erzelmi elete nagyon rossz, minden ismeretlennel nagyon bizalmatlan, idonkent katasztrofizal is, szoval szinte mindig ilyen negativ gondolatok jarhatnak a fejeben... nagyon sertodekeny es bosszuallo is. En nem cserelnek vele. Egyertelmu, hogy ez a karmaja, mert maganak koszonheti, hogy nem jar sehova es maganyosan megrohad otthon...
ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

#3: Ahogy a létére sincs... De gondolom a Bigfoot mellett ott lesz ez is


#2

ápr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!