Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én voltam a s*ggfej / a tanár...

Én voltam a s*ggfej / a tanár ezért írhat szaktanárit?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, fiú, “mentális beteg” vagyok, borderline személyiségzavar gyanús vagyok. Kb ez annyi, hogy nehezen kontrollálom az érzéseimet, extrém hangulatingadozásaim vannak, de szedek rá gyógyszert.

Az iskolában jól tanulok, hármas négyes vagyok minden tárgyból, párból ötös.


A lényeg, hogy suliban voltam, aludni akartam az órán, a tanár nem hagyott aludni, mondta, hogy vegyem elő a felszerelésem, nekem nem volt kedvem, mondtam, hogy “biztos nem, nincs kedvem”. Mondta, hogy “akkor is vedd elő, az iskolában vannak szabályok, és ezek rád is vonatkoznak”. (Ebből a tárgyból 4.50 vagyok, szóval nem vagyok rossz tanuló) Gondoltam nem akarok veszekedni, veszem elő a táskámból a felszerelésem, erre a tanárnő ismét rám szól, hogy “vedd elő a felszerelésed!” Mondom neki, “mibajod, nem látod, hogy most veszem elő? Persze meg se szólalok és már megint én vagyok a rossz” Erre kaptam egy szaktanárit “XY-t a francia tanórán tanúsított minősíthetetlen megnyilvánulásáért szaktanári figyelmeztetésben részesítem! *tanár neve*”


Jogos, hogy szaktanárit kapok ezért?

Én borderlineos vagyok szerintem az embereknek elnézőbbnek kell lenniük velem mert nekem nehézségeim vannak. Persze lehet, hogy tévedek javítsatok ki nyugodtan, de én ezt nem érzem jogosnak, hogy ezért kapok szaktanárit. De nemtom mindegy.



ápr. 19. 17:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
98%
De ettől még nem arról van papírod, hogy az vagy. És ha az is vagy neked kell igyekezned, hogy a lehető legkisebb mértékben akadályozzon, nem másoknak igazodni ahhoz, hogy te mit akarsz csinálni
ápr. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem vagy tanköteles korú, a következő ilyen után esetleg még egy fegyelmit kaphatsz, utána el is engednek. Szedd össze magad, mert egy munkahelyen nem lesz ellenőrzőbe írás, hanem mutatják is az ajtót ha te megtagadod a munkavégzést, mert épp nincs kedved csinálni.
ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

#7 köszi, jogos amit mondasz csak nekem sose ment a beilleszkedősdi meg ilyenek, mindig is úgy álltam a dolgokhoz, hogy én azt csinálok amit akarok és mások is nyugodtan csináljanak azt amit akarnak.

Persze tudom, hogy ez kaki hozzáállás de ez van. Majd megpróbálok felnőni, mindenki azt mondja, hogy infantilis/gyerekes vagyok.😂🤣

ápr. 19. 18:08
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Bunkónak és tiszteletlennek lenni nem különlegesség vagy specialitás.
ápr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

#12 vettem főnök összeszedem magam.

Anyám is mindig ezt mondja, hogy szedjem össze magam.

ápr. 19. 18:09
 16/25 A kérdező kommentje:

#14

Értem.😔😔😔😔

ápr. 19. 18:10
 17/25 A kérdező kommentje:
#11 hát ez szomorú de értem, köszi.
ápr. 19. 18:30
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

"köszi, meg tudok lenni a normális iskolákban"


A jelek szerint nem tudsz meglenni, mert nem tudod követni a szabályokat, mint mások.


Tetszik vagy sem, tanórán nem aludni kell, hanem tanulni. Unalmas, sz*r, de ebben a rendszerben élsz és ezt el kell fogadnod, ha nem megy ennyi sem, tényleg menjél át kksegítőbe, mert bizony a való élet is ilyen lesz, a munkahelyeden sem fogják elnézni a te kis "speciális" hozzáállásod, meg a nőknek sem imponál el.


A tanárnak az a dolga, hogy tanítson, nem az ő hibája, ha valami fogyatékosságod van, ő ezt nem tudja figyelembe venni másik 20 diák mellett, mikor fegyelmet kell tartani.


Ilyen hozzáállással majd anyádék nyakán élő, pénztelen senki leszel 30 évesen is.

ápr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Okés köszi a választ
ápr. 19. 22:46
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Az hogy papírod van arról hogy gyenge jellem vagy akinek nincs önkontrollja, még nem jogosít fel arra hogy áthághasd a szabályokat vagy pofákat vágva hisztit rendezz. Szedd össze magad. Egy 13 éves kislánynak el lehet nézni ennyi picsáskodást, egy majdnem férfinek nem. Ne bújj a bpd mögé, hanem nőjj fel.
ápr. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!