Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mai huszonévesek, és harmincas...

Mai huszonévesek, és harmincas korúak, szokott még lenni általános, középsulis osztálytalálkozótok, illetve egyetemi/fősulis évfolyamtalálkozótok? Ha igen, melyik, és mennyi időnként?

Figyelt kérdés

ápr. 2. 12:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
36 éves vagyok, az ötéves érettségi találkozón még viszonylag sokan voltunk, a tízévesre viszont az osztályfőnököt is beleszámítva csak nyolcan mentek el. Nem hiszem, hogy bárki is bajlódna majd a húszévessel ezek után. Egyetemi találkozóról nem tudok, ha volt is valamikor, nem hívott meg rá senki.
ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Metionin ***** válasza:
100%
Általános iskolairól nem tudok, gimis egyszer volt ha jól emlékszem, azt is utólag tudtam meg.
ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Általános nem volt, nincs is értelme, mert nem volt fix közösség, évente jöttek mentek az emberek. Gimis volt öt éves, az osztály harmada jött csak el plusz az ofő, de akik ott voltunk, jól éreztük magunkat. A szervező páros megígérte, hogy a 10 éveset is összehozza, aztán ki tudja! Az egyetemi alapszakról nehezen tudom elképzelni, hogy bárki szervezne. Mesteren már nagyobb esélyét látom, pici szak voltunk (16 fő), erős közösség és mindenki a szakmában dolgozik, ez közös pont. Bár lehet csak azért vagyok ilyen lelkes mert még friss az élmény, aztán soha többé nem beszélünk 🤷‍♀️
ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Általános nálunk nem volt. Gimi 1 volt, amin voltam, a 10 éves, de azóta nem voltam egyen sem. Az gimis osztályfőnökünk meg már nem él.
máj. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!