Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni ha ki akarnak...

Mit lehet tenni ha ki akarnak rúgatni?

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégáim a hátam mögött beszélnek. És minden problémát úgy állítanak be mintha én tehetnèk róla. A nem egy területen más dolgozók is rám panaszkodnak. Hogy a közvetlen főnök azt gondolja hogy valamit (pl takarítás) csak èn nem csinálom meg. Holott most töröltem port és több hónapos volt. Azaz a többi sem csinálta meg már rég.



Ez az egész arra mehet ki hogy megszabaduljanak tőlem? Nincs igazi hiba/ indok ezért csinálnak minden apróságból elefántot. És ha ez sem elég akkor eslgyszerűen rám kennek minden hiányosságot amit a többi se csinált meg.


máj. 11. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Keresel másik helyet, illetve elgondolkodsz azon, miért van baja a többieknek veled, és javítasz a hozzáállásodon.
máj. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

1


De 10 éve itt dolgozom.

máj. 11. 08:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És most mi változott, ami 10 évig nem?
máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Részemről semmi. Havonta jönnek új emberek meg mennek el a régiek. Cserélődnek gyakran
máj. 11. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

2


"De 10 éve itt dolgozom."


Nem számít...Te ott egy alkatrész vagy.Csak használnak aztán eldobnak mint egy kifacsart citromot.Ha valaki alkalmazott,akkor annak erről szól a játék.

máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5


Amúgy igen. Semmit nem jelent a megbízhatóság manapság. Azonnal lecserélik az embert ha jön jobb. Lehet már én kezdek túl pörögni a dolgon. Hogy mi van ha valami társadalmi elvárás van a gond mögött? Hogy túlságosan én nem barátkozom. Egyedül szeretek dolgozni. És nincsen családom , barátnőm semmi és mindezt 35 évesen! Azaz azt gondolhatják hogy selejt vagyok mert a hétköznapi vágyaim (Családalapítás stb) egyatalan nem érdekel.

máj. 11. 09:04
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Megfordultam már pár munkahelyen, de arra rájöttem, hogy nem szokás valakit csak úgy ki rúgatni.

Minden ember változik az idő előre haladtával, így te is kérdező. Főleg 10 év alatt. Lehet hogy valami olyan dolog van a hátérben, amiről még nem tudsz. Lehet hogy már azért nem vagy szimpatikus, mert te nem vágysz családalapításra. A kirúgáshoz ennél jóval több kell.

Amíg nem csinálsz valami egetverően nagy hülyeséget, addig nem rúghatnak ki. Ha meg el is küldenek, akkor a cégnek pontosan megkell határozni, hogy miért rúgnak ki.

máj. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

6


Igazából nem is kell feltétlenül,hogy jobb legyen.Elég az is ha nem rosszabb és a dumájával el tudja adni magát.

máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!