Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Következő a helyzet:

Nagyon régóta keresek munkát. Gazdadági területen tanulok és van egy pénzügy számvitel ügyintéző végzettségem. Elkeseredésemben felraktam Facebookra, hogy munkát keresek és megadtam a telefonszámom. Néhány nappal később keresett egy igazgató a BartaBPO Consulting Kft - től ( Utólag utánakerestem és valid volt, mind a telefonszám, mind az, hogy az illetö vezető) Mondta, hogy ez a vállalkozás 3 főből állt. Viszont most keresnek még 1 főt, aki gyakornokként tudna dolgozni náluk. A Vállalkozás székhelye Doboson van. Elmondta, hogy ez a munka Home Office - ban zajlana. Mondta, hogy bemehetnék interjúra és akkor jobb rálátása lenne, hogy mi legyen. Mondta, hogy a Csaba Centerben be tudnánk ülni egy kávézóban egy elbeszélgetésre, de az is lehet, hogy az ő saját hazában kialakított iroda részben lenne a megbeszélés. Én azt mondtam, hogy ha az általa kialakított irodába megyek, akkor meg tudnám nézni, milyen könyvelőprogrammal dolgoznak. Ő azt mondta, hogy rendben. A munka abból álna, hogy heti 20 órában könyvelnék le pár kisebb cég adatait és ha végeztem ő leellenőrzi a munkám, tehát nem lenne olyan, hogy valamit félrekönyvelek és kárt okozok. Apukám felajánlotta, hogy elvisz a házához, mert az ő elmondása szerint nem igazán bízik ebben a vezetőben és ez engem picit megingatott, hogy mi legyen.


Ti mit csinálnátok a helyemben?

A gyűlölködést szeretném elkerülni. Normálisan válaszoljatok kérlek.



máj. 10. 20:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Felnőtt ember vagy, hozz önálló döntést. Kell a munka vagy sem?
máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Rengeteg problémád lesz egész életed során, ha nem tudsz önálló döntéseket hozni, mert nincs önbizalmad.
máj. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Apám azért nem bízik annyira benne az elmondása alapján, mert egy 30 - 40 es férfi a vezető és én meg 20 as éveiben lévő nő. Ilyen téren apukám bizonytalan. Tegyük azért hozzá, hogy amikor megnéztem a vezető házát Google Mapsen akkor egy 3 évvel ezelőtti romos házat mutatot.
máj. 10. 21:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Mármint a kép 3 évvel ezelőtti.
máj. 10. 21:08
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

Kit érdekel apukád?

Neked nincs egy önálló gondolatod?

Esküszöm mindig olyan távolinak, magas éreztem magamhoz képest, hogy ha valaki gazdaság, meg pénzügy területen van, könyvel, meg a jogászokat, olyan okosnak, felelősségteljesnek, magasszintűnek hittem.

De hogy ennyire buták, tehetetlenek, és idegenek segítségét kérik, az azért nagyon gáz.

máj. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én csak azt kérdeztem, hogy ti mit tennétek a helyemben. Az pedig, hogy előitélettel vagy a gazdasági vagy jogi szakon tanulókra és utána látványosan "csalódsz" ha rájössz, hogy nekünk is vannak dillemmáink az miért az én problémám? Mégegyszer elmondom: azt kérdeztem, hogy ti mit tennétek a helyemben és nem azt, hogy döntsetek helyettem.
máj. 10. 21:28
 7/19 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki a saját tapasztalata, élményei, hiedelmei alapján fog válaszolni.

Ha 10 válaszoló elmenne, 10 meg nem, hogyan döntenél?

Vagy ha 19 elmenne, egy nem és te elmész, mégsem jön össze, kire fogsz haragudni. Vagy ha nem mész el, mert 16-an szintén azt gondolják, hogy Red Flag, közben meg lehet simán álmaid munkája?

Neked kell mérlegelni.

Más nem tud.

Értem, hogy bizonytalan vagy. De erre való a család, a barátok, akik ismernek. Hogy velük megbeszéld.

Ezeket a dolgokat neked magadnak, a közvetlen környezetednek kellene tudnia, de semmiképpen nem az internet népének.

máj. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha elvisz, akkor mi a baj?
máj. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a munkát. Tök jó, hogy apukád elviszi. Ha bármi gyanús, rossz érzést kelt, mondhatsz nemet. Ha felvesznek, van három hónap próbaidő, az alatt bármikor kitáncolhatsz egyik napról a másikra.
máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs laptopja, hogy a nyilvános helyen mutassa be a programot?

Jól teszi, hogy apukád elvisz, egy tapodtad se lépjen addig, amíg ki nem jöttél. BmFura a sztori

máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!