Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sok ennyi óra munka?

Sok ennyi óra munka?

Figyelt kérdés

Munkát kaptam idősotthonban külföldön, es hetfőtől péntekig dolgozom, mindennap reggel 7 től delután 16 ig

Nekem úgy tűnik ez nagyon sok, megszakadok. Egy hete kezdtem.

Azt mondták belejövök. Ti mit gondoltok? Már majdnem 50 éves vagyok nem épp tini


máj. 10. 18:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Nem neked kellene jobban tudnod, hogy sok-e?
máj. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Gondoltam megnézem, más mit gondol ennyi óráról, ha megengeded
máj. 10. 18:51
 3/17 anonim ***** válasza:
45%

Ezt nem értem. (Mármint én is mostanában töltöttem az 50.-edik évemet.)


De nekem van ilyen irányú tapasztalatom konkrétan. Neked is van, úgy kaptad meg ezt a fajta állást?


Miért mentél ki egyedül, ha nem bízol meg a közvetítő cégben? Esküszöm, nem értem. Csak nekem képzavaros a történet?

máj. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
41%
napi 8 óra. Átlag munkaidő.
máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
49%

Mármint a fizikai teherbírásodat tartod kevésnek? A lelkit? A szellemit?


3-as válaszoló voltam.

máj. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
45 órát nem mondanám brutálisnak, kicsit több, mint az itthon megszokott 40-42 óra.
máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
11%

"ha megengeded"

. Szoktalanul éretlen reakció egy majdnem 50 évestől...

máj. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
92%

Ez napi 9 óra nem? Nyilván picit több mint az átlag napi 8 de ezt csak te tudhatod neked mi a sok, mindenkinek más a terhelhetősége.

A lányom ápoló, meg 12 órás műszakban van kórházban. Van aki ezt bírja 50 évesen is van aki nem. Én tanár vagyok 30 éve a pályán, mondanom sem kell, itt a lelki terhelés a sok, nem a fizikai. Az egészségügyben szerintem mindkettő, a lelki és a fizikai terhelés is van bőven.

Adj magadnak egy hónap próbaidőt, lehet, hogy tényleg belejössz. Ha nem, akkor még mindig válthatsz.

máj. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
22%

Mit dolgoztál eddig,ha ez neked sok? Sok ember megy szomaton is, és akkor nem heti 45, hanem 48 órát dolgozik. Vagy mit szólnál ahhoz ha folyamatos 12 órás műszakban nyomnád? Én csináltam, es igaz,hogy egyik héten csak 2 napot mentem, de a következőn meg 5-öt, ja és azt végig állva a gép mellett. Gondolom itt van 1 óra kajaszüneted, így jön ki a napi 9.

Nem értem az ilyen táposakat, ahogy azt se, akit 9-kor haza kellett vinnem bátyám esküvőjéről,mert nem bírt ébren maradni.

máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan sok. Plane ha jol fizetnek.
máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!