Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan ne égessem le magam?

Hogyan ne égessem le magam?

Figyelt kérdés
tegnap beszeltem telefonon remelem leendo a fonokommel, hogy mikorra menjek allasinterjura es nem emlekszem valamiert hogy csütörtököt vagy penteket mondott..nagyon gaznak erzem magam csak kicsit izgultam amikor beszeltem vele, kedves akartam lenni es igy kicsit osszezavarodtam. Milyen szoveggel ne egessem le magam hogy ma kene mennem vagy holnap? Vagy igy kar biztos hogy fel se fog venni munkara?
máj. 9. 08:22
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

A mostani problémára sajnos nem tudok jó megoldást, mert ez mindenképpen kellemetlen.

Legközelebb kérj írásos visszaigazolást az időpontról (sms, e-mail).

máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
menj el a korábbi időpontra magabiztosan mosolyogva. mintha azt beszéltétek volna meg. ha nem is így van , akkor sincs olyan hogy nem hívnak be. a benyomás számít és ne mutasd a bizonytalanságod! ha itt megfelelsz, felvesznek. interjút pedig biztos kapsz ha már odajöttél. személyes tapasztalat. :) hajrá!
máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2, ez jol hangzik, orulok hogy neked jo tapasztalatod van, ez biztato:)


azota felhivtam es kedvesen mondtam hogy elnezest kicsit osszefolytak a napok es elfelejtettem hogy ma vagy holnap, es a no tok normalis es kedves volt mondta hogy ma is mehetek. Nekem biztató volt a hangja

máj. 9. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!