Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy interjún elmondom hogy...

Ha egy interjún elmondom hogy mobbing miatt akarok váltani(amit ha akarnák úgyis megtudnák),az rám vetne rossz fényt es magam alatt vágnám a fát?

Figyelt kérdés

Ha a jelenlegi munkahelyen kértem vezetői segítséget a mobbing ellen(új alkalmazott jóban van velük és engem degradál, fúr), de abból az lett, hogy engem akarnak kihozni együttműködni nem tudó túlerzékenynek, és a másikat védik 2 mellénnyel is, tehát fejétől vérzik az egész, ez miatt pályázgatni kezdtem máshova.

Belső körökben is, saját cégnél is áthelyezési kérelem stb van.


Pár helyre motivációs levelet kérnek. A munkakörök ugyanazok amikre pályázok amiben jelenleg is dolgozom. Nem munkakört akarok váltani, hanem csak munkahelyet..

Ha beleírom a mobbingot indoklásnak, azzal magam ellen beszélnék csak?



#interju indoklás
ápr. 26. 14:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja a HR-es válaszoló vagyok, a levélbe tényleg ne írd bele. Interjún elmondhatod nyugodtan, de ne menj bele a részletekbe, mert akkor siránkozósnak fogsz tűnni :D
ápr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Lilluci27 ***** válasza:
100%
NEm kell elmondani
ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én két éve váltottam munkahelyet hasonló szitu miatt. Az önéletrajzomba nem írtam bele, de szóban az igazgató ràkérdezett, mindenkivel együtt tudtam e működni, mert hangsúlyozta náluk olyan jó az összefogás, olyanok mint egy nagy család, nem szeretne olyan embert felvenni, aki nem tud kijönni a többiekkel. Őszintén elmondtam neki, de csak röviden, tényszerűen, hogy az előző munkahelyemen egy ember kifejezetten nem kedvelt, emiatt sokszor gyomorideggel mentem dolgozni, nem ment a közös munka együtt, de általában ez nem jellemző rám. Az igazgató azt mondta, díjazza az őszinteségemet, a megérzései azt súgják, jó tagja leszek a csapatnak, így is lett.

Hasonló megoldást javaslok neked én is.

ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
13 vagyok még annyit, hogy az előző munkahelyen nem is az volt a baj, hogy egy ember fúr, mert ilyen van, hanem, hogy a vezetőség nem állt mellém, pedig azzal az emberrel sokaknak volt baja, úgy gondoltam, ha a vezető nem áll ki a dolgozóiért, akkor nincs miért maradnom. Az állásinterjúkon nagyon figyeltem ám, milyen vezetői attitűdbe látok bele és azt hiszem, jól választottam munkahelyet. Itt a vezetőség maximálisan kiáll a dolgozók érdekeiért.
ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!