Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki meg tud...

Van itt olyan aki meg tud élni úgy hogy heti 5 napot dolgozik napi 8 órában?

Figyelt kérdés
Vagy az kevés,vállalni kell mellette még legalább napi 4 órás műszakot is?Vagy dolgozni kell hétvégén is még mellette hogy meg tudjon élni?

ápr. 26. 06:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
20. Van olyan képzés ami nem állami és megéri?
ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Állami alatt arra gondolsz hogy államilag támogatott, vagy hogy nem egyetem?


Szerintem az egyetem ebben a szakmában jelenleg elég hasznos tud lenni.

Vannak ezek a bootcampek, de ha azokat elvégzed akkor egy betanított munkás leszel. Ha alapozásnak veszed, és melléraksz egy csomó önálló tanulást, akkor érhetnek valamit.

Egyetemen mindent megtanítanak ami kell egy belépő szinthez, viszont ott is el lehet kerülni a számonkérést, van aki annyira sem tud programozni a végére mint egy bootcampet végzett, mert elcsalta az egészet. Szóval a diploma sem jelent tudást.


Én azt mondanám, hogy ha viszonylag jó vagy matekból (az integrálásról, deriválásról legalább legyen fogalmad hogy mi) akkor menj el egyetemre.

Ha reálos beállítottságú vagy, de nem megy ennyire a matek/nem akarsz egyetemre menni akkor csinálj valami bootcampet, nem igazán tudom milyenek vannak de ha gondolod mondj párat és leírom szerintem melyik hasznos. De ha ezt választod akkor ugye utána rengeteget kell majd tanulni, új programnyelveket megismerni, saját projekteken dolgozni hogy legyen mit mutatni az önéletrajzodban.

ápr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
22. Én már arról lecsúsztam, párom a STU-n tanul, most fog végezni.
ápr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

8

Mi az instád?

Mennyibe kerülsz?

máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!