Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha "ráülnek" arra amiket...

Ha "ráülnek" arra amiket leadtam es utána engem szidnak le?(irodai)

Figyelt kérdés

Vannak olyan dolgok pl hogy alá kene írni, szerződéshez kéne az írásbeli engedély is, be kéne lépni az ugyfelkapuval, egy rakat minden a főnökön mehet csak át.

Learakom nála, vagy átküldöm szólok is, aztán képes hetekig ráülni", emg hagyjam békén, amikor rákérdezek megvan e az engedély be lett e küldve a felettes szervnek, akkor képes azt mondani küldjem már ár neki még egyszer. Tehát már azt se tudja hol van.


Ha meg jönnek fentről vagy másoktól a lecseszések, felszólítók, hogy miért nincs már itt a szerződés miért nincs még meg az adatszolgáltatás, vagy akármi, akkor engem b.sz le a főnök de ugy az összes kollega előtt, hogy rendben mehet már rég, miert nem adtam le a titkárságra hogy mehet be?

Mert ő nem adott engedélyt rá!!(és köteles vagyok mindenre kérni tőle sajnos!)


És állandóan ez megy. Most is nála van egy árajánlat, szerződnünk kéne, egy rakat mindent el kéne intéznie már a szerződött partnernek, es megint kezdi hogy félreteszi ráül és hagyjam békén.


Az együttműködést a cég ügyei kapcsán úgy hozza ki mintha én állandóan csak zavarnám az aláiraskérésekkel, engedélykérésekkel, doksikkal amiket lerakok neki, mindent félretesz es csak akkor mozdul meg ha már jön fentről a számonkérés, vagy felszólítók ne adj isten büntetések a cégnek, és rámken mindent, hogy mert én nem intéztem.


E mailen is ott áll mióta már egy szerződéstervezet amire csak rá kéne mondani az áment. (A szolgáltatásvégzés meg már zajlik!!)De mikor rákérdeztem hogy szerződhetünk már? Azt felelte adjam már neki oda(mégegyszer!), átnézi. És lassan megint 1 hete ül rajta.


Az igazgató meg minden felettes meg sz.rik az egészre. De ha büntetések bármik vannak/lesznek mindig engem vesznek elő!



#főnöki hanyagság
ápr. 19. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondj fel, őszintén. Ha az erőfeszítés és a tisztességes munka ennyire nincs megbecsülve, akkor az a cég nem fog hosszútávon működni, ha csak a selejtes munkaerő marad a végére.
ápr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pályátgatok, de még mindig semmi..
ápr. 19. 13:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az első adandó lehetőségre ami szimpatikus, bólints rá, utána teljesítsd a felmondási időd alatt a kötelező minimumot, de tojd le azt, hogy azzal a továbbiakban ki mit kezd.
ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez már volt többször is, ugyanebben a stílusban. Sok az ismétlős kamus mostanában.
ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kamufóbiádak vmi csőben élnek aol semmi soha nem történik?

Ilyeneket ki kéne tiltani az oldalról.

ápr. 19. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ki kéne tiltani az ismétlőket. Látom, nem változott fél éve semmi.

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hu még dolgoztál is vele hogy gyk-n elemzed a kérdéseket.

Az ilyeneket kéne kitiltani.

ápr. 19. 13:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!