Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkó vagyok a karbantartókkal...

Bunkó vagyok a karbantartókkal a gyárban ha ezt így csinálom? Rosszul csinálom?

Figyelt kérdés
Amikor megyek hozzájuk hogy át kell állítani a gépemet, nem szépen megkérem őket, hanem csak azt mondom hogy át kell állítani a gépet és ennyi. Meg meg se szoktam köszönni. Nagy baj ez így?
febr. 13. 04:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokra értékelnék szerintem, ha azt mondanád: "segítséget kérnék, tudnátok segíteni?", "Nagyon kedvesek vagytok, köszönöm szépen", stb, semmibe nem kerül kedvesebbnek lenni.
febr. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, de főleg a számodra. Sem rövid, sem hosszú távon nem hoz hasznot ez a fajta viselkedés neked, de legalább elkönyvelnek egy tuskónak. Majd ha egyszer szívesség kellene tőlük, "meghálálják". Arról nem is beszélve, hogy a cégen kívülre is elvihetik a híred.
febr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha haveri viszonyban lennétek, nem kellene a modoroskodás, maximum egy köszi a végére, de gondolom nem ez a helyzet, szóval jobb, ha normálisan kéred meg őket, még ha ez is a dolguk. A kedves embereket mindenki jobban szereti, szívesebben fognak segíteni. (Nyilván amúgy is meg kellene csinálniuk, de nem mindegy, hogy úgy állnak neki, hogy na már megint jött ez a fsz zaklatni, vagy normálisan.)
febr. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy ahelyett, hogy udvarias lennél, még itt rá is kérdezel egy tök evidens dologra...
febr. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a magad szintjen valaszoljak: igen, nagy baj ez igy, bunko vagy.
febr. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig, h te bunkónak tartanád-e azt a felettest, aki csak utasítgat és egy büdös nyekket sem képes köszönés gyanánt mondani. neked jól esne?


tudod, csak azt tedd mással, amit szeretnéd, hogy veled is tegyenek

febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy "Sziasztok, átállítanátok a gépemet, legyetek szívesek?" Aztán egy "Köszönöm szépen." nem akkora kín, hogy kimondja az ember. Nekik meg jobban esne, mint az "Át kő állítani a gépet he".
febr. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ember jelleméről az mond el a legtöbbet hogyan bánik azokkal akiktől nem függ, akik rangban alatta vannak vagy gyengébbek és védtelenek.
febr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha hozzád így szólnak az rendben van?
febr. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha te lennél a gyár tulajdonosa, akkor is bunkóság lenne. De hogy operátorként miért érzed úgy, hogy megengedheted magadnak ezt a stílust bárkivel szemben, azt nem is értem.
febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!