Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nettó 350 ezer Kelet-Magyarors...

Nettó 350 ezer Kelet-Magyarországon jónak számít?

Figyelt kérdés
Ennyit keresek gyakornokként egy multinál B.A.Z megyébe, ez jónak számít? Most diplomáztam nem rég ezért ez még csak kezdőfizu, érdemes pesten vagy nyugaton szerencsét próbálnom több pénzért ? Vagy itthon ez a csúcs friss diplomásként?

nov. 30. 13:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Közgazdász végzettséggel**
nov. 30. 13:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó bér, pláne ott, pláne kezdőként.

Nyilván a te végzettségeddel bőven van felfelé lehetőség, de szerintem húzz le 1-2 évet ott és akkor nagyobb eséllyel találsz valami nagyobb helyet. Ugye a tapasztalat jól mutat a CV-n. Kezdőként nehezebb jó helyet találni, szerintem elég egyszerre egy kihívás is (azaz a munkába beszokás, nem kell mellette még az is, hogy elmész az orsázg másik felére új életet kezdeni)

nov. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Ezt csak te tudhatod. Karrier szempontjából szerintem jobb Budapesten kezdeni, aztán 10-15 év múlva (ha már kiégtél, hehe), visszamenni a nyugiba. 350 nettó Kelet-Magyarországon egyébként jó, bármit is írnak majd az utánam következő belpesti emberek.
nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten értelemszerűen többet keresnél egyébként, de kb annyival több lenne a kiadásod is (albi+minden más). Tehát kelet magyarországon a 350, az budapesten 500. Kérdés, hogy találsz-e kezdőként munkát BP-n, ami ennyit fizet.
nov. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Nettó 800 alatt az utcára se lépnék ki.
nov. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
11%
Gyakornokként nettó 350 még nyugaton is kifejezetten jó.
nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Dehogy jó nyugaton.
nov. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Gyakornokként jó, lesz majd több is tapasztalattal. Arra figyelj, hogy ne ragadj le, ha azt látod, hogy nem haladsz, és lenne lehetőséged jobbra. Legyél fel LinkedIn-en, tartsd naprakészen az önéletrajzodat, ne zárkózz el, ha megkeresnek más cégtől. Nagyon fontos, hogy gyakorlatot szerezz, legyen egy alapod a tanultakon kívül éles helyzetben is, de merj váltani, ha időszerű.
nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Hat ha ott olcsobb az elet havi 2-300al akkor jo. Am kezdokent nemnagyon kap az ember tobbet szerintem meg ne varialj, orulj h van melo. Mindenki ilyeneket tanul , azt latom h mar alig birnak elhelyezkedni es a fizu is csokken a telitettseg miatt
nov. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak nem Bosch-os vagy, kérdező? 😃
nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!