Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az normális, hogy holnap...

Az normális, hogy holnap kezdek az új munkahelyemen és abszolut semmi lelkesedés, munkakedv vagy bármilyen pozitív érzés nincs bennem?

Figyelt kérdés
41 évesen már sajnos elég sokadik helyem lesz ez és mostanra már mindenféle elhivatottságot, pozitív hozzáállást kiöltek belőlem az előző helyeim. Úgy érzem itt kiégtem. Kb a pokolra kívánom az egész nyűglődést amit az itteni munkahelyek jelentenek a mindennapokra. Vagjak jó pofát és valahogy rejtsem el az undort amit valójában érzek?

2023. máj. 29. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer a buszon hallottam ahogy két dolgozó kibeszélik az újakat úgy mintha ők beleszülettek volna a munkájukba és soha sem lettek volna kezdők....nah ott az én kedvem is vêgleg elszállt. Áttudom érezni amit leírtál de próbálj meg legalább látszatra pozitív lenni, még az is lehet hogy később megszereted a helyet, lesznek jófejek is. Sok szerencsét kívánok!
2023. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Találkoztam pozitív dolgokkal is azért de ha a nagy egészet összességében nézem akkor egy nagy rakás guánó az egész.
2023. máj. 29. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp szedd össze magad és vedd elő a jobbik formádat, különben könnyen lapátra kerülsz a próbaidő alatt. A kedves, nyitott, víg kedélyű emberekkel könnyebben barátkoznak és könnyebben befogadják őket. A savanyú, unott arcokat senki sem csípi, mert csak leszívják az energiájukat.
2023. máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezzel nincs gond, elég jó színész vagyok! :)

Ha minden jól megy csak 3-4 hónapig leszek amúgy is ott mert költözünk ki Olaszországba.

2023. máj. 29. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Na látod. Annyit meg csak kibírsz! 😃
2023. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!