Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a kiakadásom?

Jogos a kiakadásom?

Figyelt kérdés

Ma mentem volna kiküldetésre, tegnap este kaptam egy üzenetet, hogy módosítva indulnánk, ezzel nem is lenne gondom, ha nem vasárnap este lenne és nem sokadjára játszanánk el azt, hogy megbeszélünk valamit, majd a főnök ettől eltér és a legnagyobb természetességgel veszi, hogy este is ráérek, mivel ő úgyis dolgozik.


Jelenleg félállásban vagyok, a kiküldetés időtartama 8-9 óra, ami nyilván nincs kifizetve, és a hét többi napja is olyan, hogy több a munkám, mint 4 óra. Nagyon szeretnék 8 órában lenni, mivel pénzügyileg se mindegy, viszont hónapok óta nem lehet egyről a kettőre jutni, mert nem foglal álláspontot, ha rákérdezek, mik a tervek velem. (Ráadásul, szerintem nem várható el félálláaban, hogy még vasárnap is céges ügyekkel foglalkozzak.) Utoljára körülbelül márciusban tudtam vele személyesen beszélni, mivel ennyire nem ér rá, elmondása szerint. Ezenkívül marad a Skype és a telefon és már nagyon unom.


Összegezve: ami miatt dühös vagyok, az az, hogy folyamatosan variál, figyelmen kívül hagyva a munkaidőmet és hiteget.


2021. jún. 28. 04:19
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Összegezve: magadra lehetsz dühös, mert hagyod magad hitegetni, nem tudod az érdekeidet képviselni és nem keresel teljes munkaidejű állást.


Sok sikert a következő munkahelyedhez! Drukkolok neked.

2021. jún. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sztori: azóta megint sikerült módosítani az indulást.
2021. jún. 28. 06:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írod le, mik a módosítások? Azt se tudjuk, mennyire érdemiek. Ha csak az, hogy 7.00 helyett 7.15-kor indultok, vagy X és Y hely helyett X és Z helyre mentek (ami hasonló távolság), akkor nem kéne fennakadni rajta.
2021. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem mennem kellett volna 4-re ügyintézni, aminek az időpontját nem tudom variálni, ezt el is mondtam neki. Reggel 7-kor indultunk volna el, viszont előzőleg jelezte, hogy fél óra csúszás, majd ma reggel ismét írt, hogy további csúszás van és így nem értünk volna vissza.


Időközben kiderült, hogy kb. esélyem sincs 8 órás munkaviszonyra egy darabig.

2021. jún. 28. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel másik munkahelyet?
2021. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!