Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Stresszlevezetésre mit javasol...

Stresszlevezetésre mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Eddig falba ütöttem az öklöm, ám az eltört és nem szeretném mégrosszbbra. Szerelmi bonyodalom, vizsga, itthoni gondok, mások amiket elmeséltek szóval mások bajai mind mind felgyülemlett bennem és tisztára ideges vagyok és nem tudok mit kezdeni magammal napok óta. Pontosan 3 napja úgy igazán. Mit csináljak???

2014. máj. 30. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Boxzsákot használj a fal helyett, vagy menj ki az erdőbe és ordíts, kiabáld ki magadból, persze a sport, vagy a futás is hasznos lehet.
2014. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Agykontroll.
2014. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Boxzsák, ahogy az első írja. Esetleg valami küzdősport rendesen. Box, thaibox stb.
2014. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

én nem boxzsákot javaslok, hanem fogj a kezedbe 10-15 kg-s súlyzót és "boxolj" vele a levegőbe, nem csak a stresszt vezeted le, hanem még a karodat is erősíted

(nagyon stresszes, agresszív és hosztilis vagyok, volt, h nekimentem a másiknak, verekedtem, de ez a módszer nekem bevált)

2014. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Faszverés. Természetes és egészséges. Három főnővérből három ezt ajánlja.
2014. máj. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
menj kellemes társaságba, kapcsolódj ki, kösd le magad, és próbáld elfelejteni a gondokat , ha csak 1-2 órára is. A jó tarsaság, jó beszélgetés jót tesz a léleknek.
2014. jún. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

doromboló macska


sport


forró fürdő


zene, jó hangosan

2014. jún. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A sporttal én is maximálisan egyetértek. Menj el futni, vagy tegyél egy túrát a természetben. A legtöbb emberre nyugtató hatással van a zöld szín. Fontosak az illatok is.

Van meg egy módszer: sportolás után ülj le kényelmesen, és ne figyelj semmire, csak a légzésedre. Próbáld meg nagyon lelassítani, és tényleg csak erre figyelj! Közben becsukhatod a szemed. Ezt csináld tetszésed szerint 15-20 percig. Kis gyakorlás után nagyon hatásos.

Ezenkívül megmérettetések előtt tudom ajánlani a levendulateát.

Én ezeket a módszereket alkalmazom magamon. Nagyon stresszes vagyok, de állíthatom, hogy működik.

Sok sikert!

2014. jún. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!