Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Unatkozok mit csináljak?

Unatkozok mit csináljak?

Figyelt kérdés

máj. 9. 14:26
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Tanulj, én azt szoktam
máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mit?
máj. 9. 14:32
 3/19 Szolovjov ***** válasza:
72%
El kell menni motorozni.
máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3

biztos hogy nem

máj. 9. 14:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Olvass.
máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Pont most akartam errol kiírni kérdést. Halálra unom magam (most a munkahelyen és azt érzem soha nem jön el a 16 óra munkaidő vége) de valahogy hasznos dolgokra(pl neten állást keresni mást vagy motiv.levelet írni stb) meg képtelen vagyok most.


Az emberek "bent rohadnak" gyönyörű napsütéses napokon mert vagy meko van vagy barátaik sincsenek, amikor lehetne menni pasizni úszni bandázni vagy bármi. Ez valami kegyetlen kín.

máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
6-os gondolj csak bele aki 24 órát dolgozik... 16 óráig pont semmi a munkaidő, főleg ha gyakorira is tudsz írni. :)
máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
76%
Szilvás buktát mert azt szeretem 🥰
máj. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk nyomd ki azt a k*rva netet és menj ki a szabadba. A friss levegő jót tesz. Ja, most biztos azt fogod reagálni, hogy egy virágos rét közepén fekszel éppen kezedben a mobiloddal. 😆
máj. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%

#6:

Akkor mondj fel, máris rengeteg szabadidőd lesz. Ja, akkor meg azért fogsz vernyogni, mert nincs pénz. Szar neked. 😄

máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!