Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Átlagos/rosszabb kinézetű...

Átlagos/rosszabb kinézetű FÉRFIKÉNT lehet valakinek sikere társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen "módszerrel", mennyi idő alatt? Van-e értelme bármelyikre is előfizetni? Úgy érzem, hogy sehol nem lehet ismerkedni, hiába vagyok normális. A Slowly nevű app (ami ugye nem társkereső) ami régen jó volt, de már kezd kihalni, max pestiek vannak fent. Illetve ha vissza is írnak, kapok egy rövid semmitmondó választ, kérdések nélkül az irányomba...ezekre én már válaszolni sem akarok, belefáradtam már ezekbe az egyoldalú beszélgetésekbe. Gondolom a társkeresőkön is ez a helyzet, vagy rosszabb, mert ott még az arcom is fel kell vállalnom. Csak véleményekre, tapasztalatokra vagyok kíváncsi.
ápr. 21. 13:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Tegyél ki magadról napszemüveges fotót, abban látszik annyira az arcod, hogy legyen a csajoknak kedve beszélgetni veled.
ápr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11 a lányok nem annyira szeretik, ha nem látják a másiknak az arcát.

Szerintem próbálj meg természetesnek, vidámnak tűnni a fotókon. Ne olyan képek legyenek, amiket te csinálsz magadról mondjuk a tükörben, hanem tűnj olyannak, akivel tényleg jó móka időt eltölteni.

A minap láttam egy régebbi videót a Fókuszcsoporton, ahol három nő beszél arról, milyen a szemükben a jó match, ilyen tippek. Mindjárt belinkelem.

ápr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ápr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30 éves korom óta nem válaszol senki a leveleimre, meg egyből tiltanak, mintha beállítottak volna egy szűrőt. Viszont lestrapált levitézlett bojlerfejű parasztnénik egyfolytában megnéznek, bejelölgetnek, de simán letagadnak 25 éveket. 43 éves vagyok, 60-as nőre nem vágyom.
ápr. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%

14


Azert 60 evesek is tudnak tagulni... csak be kell vajazni hidd el nekem

ápr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nyilván lehet, csak hát ugye a társkeresőkön hatványozottan igaz, az az elmélet, miszerint a külső megfog, a belső megtart.
máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Fotó nélkül nem ismerkedünk.
máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!