Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hétvégi depresszió ellen tippek?

Hétvégi depresszió ellen tippek?

Figyelt kérdés

Semmi motivációm magamhoz sem mert ugyse lát senki. Ugyse érdeklek senkit akkor se hola bomlanék lefelé.

Olyanok maradtak csak meg barátok akik külföldön vannak vagy családosak és sokmindent amugysem tudok velük mit kezdeni. Csethez sincs kedvem velük.

Minden hétvégèn a csend vár, ha elmegyek valahova egyedül vagyok, nem jön be egy program sem, ki is nottem már abbol is hogy egyedül legozzak otthon, ezek miatt rámjön a reményvesztettség kilátástalanság depresszió. De kilépni az ajtón sincs értelme. Nem egyszer bántam már meg, hogy minek indultam el is. Meg igy az életnek sincs értelme.

De amugy a depressziónak sincs értelme, és idegesít, hogy rámtelepszik, mint egy lepra.



ápr. 19. 17:16
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Na engem pont taszít pont ez a 2 szélsőség. Az egyik oldal akik nem kötötték le magukat, tényleg ivás bulik drogok(érthető hogy 40 esen is miért nincs párjuk mikor kapcsolatra se képesek), másik oldal meg a családosak akiknek a bolti bevásárlás a legizgibb az életükben. Vannak kollegáim akiknek hobbija a kötés..hát valahogy nem tudok így velük munkán kívül barátkozni sem annyira közelemben sincsenek személyileg. Es max egy börtönben kötögetnék már kínomban pótcselekvésként ha lesittelnének de sztem még ott sem.

Ezekhez pont nem tudok csatlakozni sem.


Több embert meg nem is ismerek.

ápr. 19. 21:42
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
hat a legjobb megoldas akkor a gyakorizas, itt minden gyonyoru fajta eloleny elofordul. Hol ember, hol hullo, hol isten, hol reptoid meg humanoid meg gyikember, hol normalisak, hol szerelem vagyok, hol csalodottak, hol skizofrenek es klinikai depressziosok meg bipolarisok. Annyi a valasztek hogy a szadat kellene kitagitani.
ápr. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ismerős, rendet rakni sincs kedvem, minek, ugye latja senki engem meg nem zavar a kupi se
ápr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Na ma is megszivtam. Feljeltem hogy megyek mamához a korházba es keresek vmi mosoport öblitőt majd en takaritok mosok stv.


Na lekéstem a buszt a korházba, mert a telom egesz ejszaka nem töltött ez miatt töltést kellett várni itthon, a kozeli boltban lesokkoltak az árak igy inkabb emagrol elkezdtem rendelgetni ezt azt pl sebtapasz mosóillóolaj olcso 3in1 mosokapszulák naptejet mert foltosodok, erre kijön az összeg hogy majdnem 10 ezer ft az egész igy nem nyomtam rá a rendelésre csak kosárban van.


Totális életképtepen vagyok tehát mióta csak felkeltem es mióta kitaláltam hogy na ma megküzdök a depresszioval es nem fogom magam hagyni. Ügyes leszek. De akármibe is kezdek az maga a csőd.


Amugy közben rajottem arra is hogy en amugy hetközben is depis vagyok csak a munka miatt olyankor félre van rakva vagy elnyomva. De ez alap érzés bennem. Ez az alap amire épitek munkát vagy barmit.

Es a munka meg bármi csak eltereli a figyelmem magamról, es csak nem érzem a faradtságot depit, mint amikor pl videojatek van es azt se érzed hogy éhes vagy meg semmit.


De már azon is agyaltam utkozben a korház felé bemegyek a templomba már hogy vegye le rólam isten ezt a terhet. Nem tudok a depresszioval egyutt élni. Szoszerint élőhalottnak érzem magam. Aki végigvegetalja az életét.


És kezd fura lenni az is hogy ájultan szoktam beesni az ágyba tehát a kezem sincs erőm felemelni. Töltöre is ugy tettem fel a telot hogy a konnektorban nem volt jó es egesz ejszaka ezert nem töltött mert mar hulla voltam csak ezt is ellenorizni hogy ha bedugom tölt is e a telo.


Ájulásos szint amikor lefekszem de napkozben is. Ez a fáradtság is a depresszio. Mamának a korhazban szoktam is mondani hogy legszivesebben befekudnék mellé kb nekem is ennyi erom van mint neki.

ápr. 20. 10:03
 15/25 A kérdező kommentje:
Jav felkeltem azzal, hogy ma megyek mamához meg mosni takaritani fogok es ugyes leszek. Azota ep van cseszve az egesz napom es ezekbol semmi sincs
ápr. 20. 10:04
 16/25 A kérdező kommentje:
Meg nem neki kéne meghalnia akinek szép es nagyon szociális es boldog élete volt meg lehetne is mert mindenkivel jol erzi magát hanem nekem kéne. Neki a fiatalság meg vissza.
ápr. 20. 10:10
 17/25 anonim ***** válasza:
Mit dolgozol és hány éves vagy?
ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Napi 8 irodai 28.

Ledőltem nézem a falakat. Ma se úsztam meg. Tudtam előre hogy ez lesz. Meg akartam előzni. Ma is elbuktam.

ápr. 20. 11:35
 19/25 anonim ***** válasza:
Én ugy indultam neki, hogy ma délelött nagytakaritok. Hát eddig sikerült betenni egy mosást, azonkivül semmit. De ettől függetlenül nem adom fel, probálok most tenni venni. Azzal lehet elcseszni, ha az ember feladja. Mindig probálkozni kell, és szép lassan beindulnak a dolgok.
ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Félig nekem is lement egy mosás csak a centriprogramot rá se tettem mert nincs öblitom. Hogy na majd ha veszek és akkor indítom az öblitest. Csak épp most untam bele abba hogy ár -érték arányban nem találok semmit soha amit jószivvel vennék meg. Talán ez ma volt az utolsó csepp hogy megnéztem a boltban egy öblitőt ma. Mindig több ezrekért veszem amikbol mindig csak azt látom hogy már megint nincs, megint elfogyott. Aztán a neten rendelve meg nem akarok tizezreket kiadni.

A mosokapszula se éri meg max netrol. De az olcso meg ki tudja milyen.


Probálom magam összeszedni es elindulni vmi nagyobb bevásárloba.


Öblítőről szól a hétvégém. Minek születtem én meg. Öblitőért.

ápr. 20. 12:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!