Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok valaki esetleg bevállalná?

Lányok valaki esetleg bevállalná?

Figyelt kérdés

Semmi rossz szándékom nincsen, csak azt szeretném hogy egy lány megöleljen jó hosszan és szorosan. Nagyon magányos vagyok, és senkitől sem kapom meg, bár lehet hülyeség ezt ide kiírni de próba szerencse. Kérném csak komolyak írjanak.

26F


febr. 26. 21:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem fog jól esni egy idegen ember ölelgetése. Ha meg ennyire ölelésre vágysz akkor menj el valami szociális munkát végezni és ott hidd el, hogy hálásak lesznek és kapni fogsz ölelést. Bár valószínűleg neked csak vonzó lányoktól kellene az ölelés.
febr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Bár valószínűleg neked csak vonzó lányoktól kellene az ölelés"


Nem a külseje határozza meg hogy milyen szíve van.

febr. 26. 21:42
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy pszichológussal elkezdesz dolgozni magadon, hamarosan el sem fog engedni egy lány.
febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez egy burkolt szexhirdetés..
febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4-es, Te már csak tudod..
febr. 26. 21:49
 6/16 anonim ***** válasza:
73%
5# Pontosan.. 🙂🙂
febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
43%

Beteg ember vagy sajnos,fordulj orvoshoz.

Egy 26 éves férfinak komoly életviteli dolgokkal kellene foglalkoznia,barátnő,karrier,családalapítás,lakás,kocsi,stb,nem pedig azzal,hogy egy lány megöleljen.

Próbáld meg összeszedni magad.

febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sose értettem hogyha egy férfi szeretetre vágyik,és ezt kéri valahonnan akkor miért kell egyből azzal jönni hogy burkolt szexhirdetés? Vagy egy férfi nem lehet bánatos?
febr. 26. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Hát, én egy kicsit öreg vagyok, kicsit szőrös, egyfajta diszkrét szarszaggal. Remélem nem nagy gond.. Mondják azt, ha nincs ló.... Én jöhetek? Sanya/79
febr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
Mert egyrészt a családodtól, barátaidtól kellene ölelést kérned, őket érdekli a hogyléted, másrészt egy idegent ölelgetni tök kellemetlen, harmadrészt lányokat keresel, ha csak szeretet kéne, nem számítana a nem.
febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!