Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ha egy olyan lány...

Mit tegyek ha egy olyan lány tetszik aki ismerős lehet a tévéből de én egy helyen dolgozom vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom megtenni hogy egyszerűen nem keresek rá a neten vagy elkapcsolom a tévét ha őt mutatják mert egy helyen dolgozunk.Nem csak azért nem tartom jó ötletnek kikezdeni vele mert ismert és ha összejönnénk rólam is írnának az újságok hanem mert van barátja is.Viszont nagyon kedvelem a lányt eddig észre se vette.32/F

jan. 16. 14:05
A kérdező szavazást indított:
Összejönnék ismert lánnyal/fiúval
Nem jönnék össze ismert lánnyal vagy fiúval
9 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem az a kérdés, hogy összejönnél-e ismert nővel, hanem, hogy foglalt ez a nő. Hagyd békén.
jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
1-essel értek egyet.
jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy nem különbözik egy ismeretlen például butikban dolgozó lánytól ugyanolyan.Meg nem azért tetszik mert ismert hanem bejön a személyisége.Pedig elsőre flegmának,beképzeltnek tűnt.
jan. 16. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:
Direkt nem követem Instagramon sem és nem jelölöm be Facebookon sem,nem keresek rá Googlen sem hátha egy idő után nem fog érdekelni de így hogy a munkahelyen mindig találkozunk így nehéz lesz kiszeretni belőle.
jan. 16. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Első vagyok: továbbra sem érdekel, hogy párkapcsolatban van? Undorító viselkedés egy foglalt emberre pályázni. EZ legyen az ok, hogy elfelejted őt!
jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólók. Párkapcsolatban van, és bármilyen nehéz is ez, engedd őt el.

Ismert *és* van valakije.. nem tudom mennyi rajongója van, mennyire ismert valójában, de ezt így tényleg nem kéne bolygatni, pláne, ha a média is belekeveredne ebbe.

jan. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismered a mondást?


Házi nyúlra nem lövünk!


Azaz kollégával nem jövünk össze, mert szakítás után is együtt kell dolgozni és az ciki.

jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!