Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mert van ellenem mindenki?

Mert van ellenem mindenki?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki az iskolaban,es az iskolan kivul is ahogy csak tud belem kot,keresik bennem a rosszat vagy en nem is tudom, de ha en megmerek szolalni egy szot is,mar kapom az ivet,hogy fogjam be.. Volt egy parkapcsolatom is par honappal ezelott, de en szakitottam a lannyal,mert nem igazan birtunk meg lenni egymassal, de kozben a legjobb baratom rendszeresen beszelt vele, joba voltak. En megbiztam benne, de szakitas utan is ugyanugy beszeltek, erre most 3 hete megtudtam,hogy osszejottek(Persze ez emberfuggo, de en ugy gondolom hogy legjobb baratok kozt ez azert kicsit bunkosag). Egyre jobban azt erzem hogy maganyos vagyok, nem keres senki, ha en keresek barkit is, leraznak.
jan. 7. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Elhívásod van, csak mér nem jöttél rá, nem körvonalazódott előtted. Fogadjunk, hogy a gyerekkorod sem volt átlag..látatlanba.
jan. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én exem ugyanilyen volt, mindig másokban kereste a problémát, közben borzalmas volt mindenkivel. Állandóan meséket költött hogy ő milyen sokat keres/milyen jó férfi /nekem milyen jó dolgom van vele/adott sportban ő a legjobb a világon /ő tud mindent/ő néz ki a legjobban stb. Ezek persze nyomokban tartalmaztak igazságot. Ezen kívül gyakori volt nála hogy nem hagyta szóhoz jutni a beszélgetőpartnert, az összes beszélgetés vele inkább az ő monológja volt. Nincsenek barátai, egy két ember eltűri, de elég rendesen ki is használja cserébe. Nem veszi észre hogy mi a gond, és nem is hajlandó meghallgatni semmit, ha javasoljuk hogy máshogy csinálja a dolgait.

Nem mondom hogy te is ezt csinálod, mert nem ismerlek. De ilyenkor érdemes egy kicsit elgondolkodni, hogy lehet hogy nem mindenki másban van a hiba, hanem neked kell változtatni. Ha viszont úgy érzed tényleg csak a környezet a hibás, akkor próbálj új társaságba járni, új embereket megismerni.

jan. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es

Alig beszelek, egesznap szinte csondben vagyok, ha valami problema van, inkabb magamat hibaztatom altalaban

jan. 9. 05:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez nem változtat azon hogy esetleg magadat kell fejlesztened kicsit.

De az utolsó felét is tartom az előző válaszomnak

jan. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!