Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Érdemes elmenni gólyanapi...

Érdemes elmenni gólyanapi szemeszternyitó bulira?

Figyelt kérdés

Péntek este lenne 9-től egy ilyen rendezvény, főleg elsősöknek ajánlott.

A probléma az, hogy baromi introvertált vagyok, nagyon nem szeretek bulizni, viszont szeretnék is kitörni ebből a helyzetből. De egyszerűen félek tőle. Gólyatáborban sem voltam. Mit tegyek? Ti elmennétek a helyemben?



2023. szept. 6. 20:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szíved mélyén nem akarsz menni, akkor ne menj, én se mentem ilyen helyekre, se gólyatábor, se kolis bulik, semmi ilyesmi, nekem ezek a dolgok nagyon gagyik. De persze tiszteletben tartom, ha valaki meg ilyen bulizós fajta, csak engem hagyjon békén. De amúgy egyetemen békén hagynak, nem fognak beszólogatni meg semmi, legalábbis ahol én vagyok, itt mindenkibe szorult egy kis kultúra. Ettől függetlenül bárkivel szóba tudok elegyedni, tudok barátokat, ismerősöket szerezni, szóval attól, hogy introvertált vagyok, az nem jelenti azt, hogy gyűlölöm az embereket, vagy, hogy elbújok a föld alá... mi szimplán csak nyugisabbak, megfontoltabbak vagyunk 🤷🏼‍♀️ szerintem nyugi, attól, hogy nem mész, még fogsz tudni barátkozni, ne aggódj. De persze, ha kíváncsi vagy elmehetsz, aztán ha nem tetszik, lelépsz
2023. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!