Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak még olyan típusú...

Vannak még olyan típusú lányok,akiket a faluban vagy városban ahol laknak,mindenki ismer és szeret?

Figyelt kérdés
Tehát nem csak a szomszédai,hanem mindenki a településen.Én ismertem olyan lányt akit mindenki szeretett a falujában,ahol lakott.Én a szomszéd faluban laktam,de ott is ismerte és szerette mindenki.Fiatal,szép lány volt,de mindenkihez volt egy jó szava.Sokan szerelmesek voltak belé,de volt barátja és nem csalta meg,szerették egymást.Ma már gyerekeik is vannak.Vannak még olyan lányok,akiket mindenki szeret aki ismer?

2020. máj. 20. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Rosszlanyokon sokat talalsz. Szivesen😊
2020. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem rosszlányokra gondoltam,hanem olyanokra akiket a falujukban vagy városukban mindenki ismer,mindenki név szerint szólítja meg őket a zöldségestől kezdve a buszsofőrig.
2020. máj. 21. 07:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem is volt :D

Falun??? Ugyan ne viccelj... Városban meg lehetetlen mindenkit ismerni. Vagy hogy mindenki ismwrjen adott embert.

2020. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 miért ne szerezhetne téged mindenki falun?És egy kisvárosban miért ne ismerhetne mindenki mindenkit?:)
2020. máj. 21. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a magyarok közt mindig van olyan, aki gyűlölködik. Mert a Marika szomszédjának az unokaöccse azt mondta, hogy.... Aztán van e alapjavagy se, az nem érdekes
2020. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 néha azt kívánom bárcsak most is egy faluban laknék.
2020. máj. 21. 17:08
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze a multkor írtam,hasonló kérdést,és válaszolt 1 tanyasi leány
2020. máj. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!